Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo Pirmininkė Irena Degutienė ir Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius pasveikino penkiakovininkę Laurą Asadauskaitę-Zadneprovskienę, Londono olimpinėse žaidynėse iškovojusią aukso medalį.

„Jūsų laimėjimas paskutinę Londono olimpiados dieną pranoksta visus Lietuvos lūkesčius! Kiekvienoje rungtyje parodėte tvirtą sportinį charakterį ir užtikrintai iškovojote šaliai dar vieną aukso medalį. Tegul Jūsų meistriškumas, drąsa ir ryžtas padeda siekti naujų įspūdingų pergalių“, – sakė šalies vadovė.

Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės sveikinime sakoma: „Nepaprastai gražu ir simboliška, kad penktąjį olimpinį medalį Lietuvos sporto delegacijai iškovojote būtent penkiakovės rungtyje. Sveikinu su dar vienu auksu visą Lietuvą, sveikinu Jus ir visus, kas prisidėjo prie šios pergalės ir kas ja džiaugiasi kartu – Jūsų tėvelius ir trenerius, komandos narius ir gydytojus. Jūsų kantrus darbas ir valia, fizinė ir psichologinė ištvermė dar kartą patvirtino, kad šiuolaikinė penkiakovė Lietuvoje – tai pergalių tradicijas tęsianti sporto šaka“.

REKLAMA

Seimo Pirmininkė, dėkodama už gražų ir garbingą įrašą į Lietuvos sporto istorijos puslapius, palinkėjo sportininkei kuo geriausių startų ateityje ir kuo geriausios kloties asmeniniame gyvenime.

„Sveikinu Jus, iškovojus savo pirmąjį olimpinį medalį. Šiuolaikinė penkiakovė – itin aukšto meistriškumo lygio iš sportininko reikalaujanti rungtis, kurioje svarbi jėga, ištvermė ir mokėjimas susikaupti. Visomis šiomis savybėmis galimybę žavėtis šiandien turėjo ne tik šios sporto šakos mylėtojai, bet ir visi Lietuvos žmonės, stebėję Jūsų pasirodymą“, – sveikinime L. Asadauskaitei-Zadneprovskienei sako Premjeras.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė iškovojo jau ketvirtą nepriklausomos Lietuvos istorijoje olimpinį medalį šiuolaikinės penkiakovės rungtyje. Du olimpinius medalius Lietuvai yra laimėjęs Andrejus Zadneprovskis, 2004 metais Atėnuose tapęs olimpiniu vicečempionu, o 2008-aisiais Pekine – bronzos medalio laimėtoju. Tais pačiais metais Pekine sidabro medalį Lietuvai iškovojo Edvinas Krungolcas.

Penkiakovininkai varžosi šaudymo, fechtavimo, plaukimo, jojimo ir kroso rungtyse.

Krašto apsaugos savanorę L. Asadauskaitę pasveikino krašto apsaugos ministrė ir kariuomenės vadas

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius nuoširdžiai sveikina Laurą Asadauskaitę-Zadneprovskienę – Lietuvos krašto apsaugos karę savanorę, šiuolaikinės penkiakovės rungtyje laimėjus aukso medalį Londono olimpinėse žaidynėse!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų