Rašyti komentarą...
O kokia is viso prasme skvera pavadinti Tibeto vardu? Kuo tai pades Tibetui? As nesuprantu tokiu aktyvistu - jei yra beda, siuo atveju Tibeto (ne)priklausomybe, ir jus ja norit sprest, tai spreskit, darykit tai, kas is tikruju turetu itakos. O dabar zaidziat kazkokius aktyvistus.
2>>>Arturui 2010-01-28 14:17:12
2>>>Arturui 2010-01-28 14:17:12
O ka musu LT valdzia daro su savo LT zmonemis?? tas pats, jei ne blogiau!!
Ir isvis, pries rekiant uz tokius tibetus uzduokit sau klausima: Vytautas didysis ne syki Zemaitija buvo pardaves/padovanojes kryziuociam kalavijuociam, po to nukariaudavo - prijungdavo atgal. jeigu staiga Zemaitija pareikstu, kad pagal senus susitarimus ji priklauso vokieciam arba latviam ir ima reikalauti neprilausomybes arba prisijungumo prie vokieciu ar latviu (aisku su Mazeikiu Nafta, su Klaipedos uostu ir t.t. ir pan.). Galvojat cia paleistu kazkas taip?? o juk istoriskai teisinis pagrindas yra!!!
Užupis yra Senamiestyje, o šis yra saugomas kultūros paminklas, ir tvarkomas - tame tarpe ir suteikiant pavadinimus - turi būti remiantis Senamiesčio apsaugos reglamentu, tai yra išryškinant vietinį kultūros paveldą. Tibeto aikštei vietos, manau, reiktų paieškoti prie Kinijos ambasados.
"demokratijos" nešimas už grynuosius.Koks straipsniuko užs. nr?
kur bus paminklas generalgubernatoriui viliui navickui?
ir kirminėliai mums per juos tik vienos bėdos. Čia apie valdžioje susirangiusius "lankstaus stuburo" žmogučius.
Gricius ir toliau tik igarsina savo bendrapartiecio Martikonio nuomone... Vilnieciai, atsiminkit per ateinancius savivaldos rinkimus sitas dvi pavardes bei ju partija - ir siukstu uz situos svancus nebalsuokit. Nes Gricius tik tesia Martikonio prie Paxo valdzios vykdytus ispuolius pries kultura.
man patiko Griciaus paaškinimas apie komiteto darbą - tai jie susirenka, kavytę pageria, pakalba, kažką nusprendžia, bet jų nuomonė niekam nerūpi? už ką alga?
Kodel Tibeto ,gal geriau butu sukurti parkus ,sunaikintoms centralizuotoms valstybems ir iszudytiems MAJU ,INKU, ACKETU tautoms atminti.
nemanau, kad Tibeto aktyvistai prieštarautų, kad būtų Vilniuje skveras Walensos vardu. problema čia kitur - iki šiol skveras buvo be vardo, niekas nieko nesiūlė, bet dabar staiga pagalvojo valdžia, kad gal kada nors norės kitaip pavadinti

Skaitomiausios naujienos
Į viršų