Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Plungėje įvykdyto nužudymo detalės sukrečia – sugėrovą nudūręs vyras aukos kūną paslėpė savo paties bute, patalynės dėžėje. Taip žudikas gyveno apie dvi savaites, kol pradėjo sklisti nebepakeliama smarvė.

Plungėje įvykdyto nužudymo detalės sukrečia – sugėrovą nudūręs vyras aukos kūną paslėpė savo paties bute, patalynės dėžėje. Taip žudikas gyveno apie dvi savaites, kol pradėjo sklisti nebepakeliama smarvė.

REKLAMA

Nors kraupus nusikaltimas įvykdytas prieš dvejus metus, tačiau nužudymu kaltinamas Artūras Čiuželis tik artimiausiu metu stos prieš teismą. Mat jau pirmajame posėdyje jį ištiko insultas, todėl žudikas negalėjo dalyvauti posėdžiuose.

Atskirai buvo nagrinėjama tik kartu su jais gėrusio Kęstučio Kundroto byla, kuris buvo kaltinamas nusikaltimo slėpimu ir nepranešimu apie nužudymą. Jį teismas pripažino kaltu ir paskyrė 60 parų arešto bausmę, kurios vykdymą atidėjo.

Nuteistajam pritaikyta intensyvi priežiūra – namuose jis įpareigotas būti nuo 21 val. vakaro iki 7 val. ryto. Bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu jam uždrausta išvykti iš gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo. Taip pat teismas jį įpareigojo nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.

REKLAMA

Trims nukentėjusiems iš K. Kundroto priteista 3 tūkst. eurų suma. Būtent ją vyras ir ginčijo kreipdamasis į Lietuvos apeliacinį teismą. Šis nusprendė K. Kundroto skundą tenkinti iš dalies ir priteistą sumą sumažinti iki 1,5 tūkst. eurų.

Nužudymas per išgertuves

K. Kundrotas be svarbios priežasties nepranešė teisėsaugai apie 2019 m. gegužės viduryje (tikslesnė data nenustatyta) viename Plungės bute įvykdytą nusikaltimą.

Apie 20 val. jame A. Čiuželis, kaip pateikta kaltinime, nužudė nukentėjusįjį N. N.. Po nužudymo K. Kundrotas padėjo A. Čiuželiui paslėpti nužudytojo lavoną tame pačiame bute esančioje lovos patalynės dalyje.

Kol kas teismas neišgirdo paties žudiko versijos, nes šis dėl ligos negalėjo būti teisiamas. Bet apie nužudymą teisme daugiau papasakojo K. Kundrotas.

K. Kundrotas pasakojo, kad 2019 m. gegužės mėnesį, būnant A. Čiuželio namuose,  jis iš tiesų padėjo nužudyto N. N. kūną įkelti į sofos-lovos patalynės dalį.

REKLAMA
REKLAMA

Esą policijai nieko nepranešė, nes tą prieš jam išeinant namo pažadėjo padaryti pats A. Čiuželis. Tiesa, kaltinamasis teigė, kad nematė, kaip A. Čiuželis nudūrė kitą sugėrovą.

Jis pasakojo, kad visi bute vartojo alkoholį. Kažkuriuo metu pas A. Čiuželį atėjo ir N. N., kurio jis iki įvykio nepažinojo. Po kurio laiko nuo išgerto alkoholio kiekio jis užmigo. Atsibudęs K. Kundrotas pamatė prie kito minkštojo kampo galo, ant kurio jis miegojo, pasodintą N. N., kurio krūtinėje matėsi kraujas.

Tada A. Čiuželis pasakė, kad nužudė žmogų ir paprašė jo padėti nutempti kūną į kitą kambarį. Ką jei kartu ir padarė. Po to, baigus išgerti likusį degtinės butelį, jis išvažiavo namo. Jam išeinant, A. Čiuželis pasakė, kad paskambins policijai ir pasakys apie įvykį.

Kūną surado nužudytojo brolis

Teisme nužudytojo sugyventinė I. L. pasakojo, kad 2019 m. gegužės 11 d., tarp jos ir N. N. kilo žodinis konfliktas. Nenorėdama, kad konfliktas peraugtų į smurtinį konfliktą, ji išvažiavo iš namų, o sugyventinis liko juose.

REKLAMA
REKLAMA

Į namus moteris grįžo 2019 m. gegužės 13 d., apie 17.30 val. Namuose sugyventinio nebuvo, todėl ji bandė jam skambinti telefonu, tačiau niekas neatsiliepė, o kitą dieną N. N. telefonas buvo visiškai išjungtas. Nuėjusi į policiją moteris prašė, kad dėl N. N. dingimo būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Teisme liudijo ir nužudytojo sesuo R. B., kuri pasakojo, kad su kitu broliu intensyviai ieškojo be žinios dingusio N. N. Kartu su broliu bendravo su paiešką vykdančia pareigūne, kuri nurodė paskutinę N. N. buvimo vietą.

2019 m. gegužės 28 d. tęsiant paiešką, vaikščiodami prie to namo pajautė nemalonų kvapą. Užėję į namo laiptinę ir nuėję prie 14 buto, taip pat jautė nemalonų kvapą, todėl įtarė, kad kažkas tame bute negerai.

Galvojo, kaip patekti į minėtą butą, nes niekas nedarė buto durų. Vaikščiojant prie namo jie pamatė ateinantį buto savininką A. Čiuželį. Pastarasis atrakino buto duris ir įsileido į butą. Į butą ėjo brolis, ji pati ir tyrėja.

REKLAMA
REKLAMA

Bute buvo nemalonus kvapas, nors butas buvo pakankamai tvarkingas. Ji su broliu klausė A. Čiuželio, kur jis paslėpė kūną, iš kur toks nemalonus kvapas, o šis paaiškino, kad tai kvapas nuo netvarkos.

Vaikščiodami po butą, jie viską detaliai apžiūrinėjo. Moters brolis nuėjo į galinį kambarį, kur pakėlęs lovą pamatė lavoną. Po to A. Čiuželis jai girdint aiškiai pasakė: „nu ką, nudūriau, nei biškį nesigailiu“.

Nužudytojo sesuo pasakojo, kad prieš tai jai jau teko bendrauti su A. Čiuželiu. Šis buvo patvirtinęs, kad visi vartojo alkoholį. Esą bandė prisiminti, kada kas išėjo. Žinoma, apie kilusį konfliktą žudikas tąkart nutylėjo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų