Varėnos rajono policijos komisariato (toliau – Varėnos r. PK) pareigūnai operatyviai atskleidė itin žiaurų nusikaltimą.

Vasario 11 dieną Varėnos r. PK teisėsaugininkai gavo pranešimą iš Varėnos ligoninės, kad dėl sužalojimų į ligoninę paguldyta 81-erių metų neįgali kurčnebylė senolė O. B., gyvenanti Varėnos rajone, Merkinės seniūnijoje, Kibyšių kaime. Nukentėjusioji į ligoninę pristatyta iš namų, pagalbą iškvietė kaimynė. Negana to, kad moteris buvo žiauriai sumušta, sulaužytais kaulais, prievartaujant sužaloti ir lyties organai. Moteris ligoninėje buvo skubiai operuota.

Kaukėti plėšikai išdaužė langą ir įsibrovę į kurčnebylės varėniškės namus tyčiojosi iš jos, mušė, pagrobė 800 litų ir pasišalino. Nekalbanti moteris gyveno viena.

Nedelsdami pradėję aiškintis sunkiai suvokiamą nusikaltimą, policijos pareigūnai susidūrė su kliūtimis. Neįgaliai kurčnebylei, patyrusiai neeilinių išgyvenimų ir didelį išgąstį, sunkiai sekėsi paaiškinti aplinkybes. Nepaisant to, teisėsaugininkų profesinė patirtis leido greitai nustatyti ir sulaikyti du to paties kaimo gyventojus – jau teistą šešiolikmetį D. K. ir policijai žinomą, tačiau neteistą dvidešimtmetį D. V.

Varėnos policijos pareigūnai neatsimena tyrę tokio žiauraus ir nežmoniško elgesio nusikalstamos veikos. Abu sunkiai nusikaltę Kibyšių kaimo gyventojai suimti trims mėnesiams. Jų laukia ilgi metai nelaisvės.


Rašyti komentarą...
F
Fantom
2013-02-13 11:32:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau jiems būtų pasirinkt kilpą,nes kukariekins visą gyvenimą.
Atsakyti
0

v
vladimir
2013-02-13 11:58:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
ANTŽMOGIAI ....TOKIEMS NE VIETA TARP ŽMONIU.
Atsakyti
0

r
reda
2013-02-13 13:52:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nera zodziu apibudint tokius antzmogius....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų