Šie duomenys buvo pateikti antradienį Policijos departamente vykusiame policijos veiklos aptarime.
Tačiau šalies policijos vadovo Vytauto Grigaravičiaus manymu, šie skaičiai šalies gyventojams nėra svarbūs.
"Svarbu saugiai nuvykti į darbą ir saugiai grįžti namo, saugus verslas, saugus turtas, saugi mokykla ir panašiai. Tad operatyvus reagavimas į pagalbos šauksmą ar pranešimą apie įvykį, supratimas kito nelaimės, etikos normų laikymasis, turi tapti kertiniu akmeniu policijos pareigūnų veikloje ", - policijos veiklos aptarimo metu sakė generalinis komisaras.
Renginyje dalyvavęs generalinis prokuroras Algimantas Valantinas pritarė, kad savo veiklos grįsti ir analizuoti remiantis vien statistika nevertėtų.
Pasitarime kalbėjęs vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys teigė, kad policijoje, kaip ir apskritai valstybės tarnyboje, vis dar yra nemažai opių vidinių problemų. Tai patvirtina ir pernai gruodžio mėnesį Vidaus reikalų ministerijos atlikto sociologinio tyrimo duomenys.
Jie parodė, kad tik trečdalis policijos pareigūnų yra patenkinti darbu. Valstybės tarnybos departamento duomenimis, per dvejus metus norinčių dirbti valstybės tarnyboje sumažėjo beveik 4 kartus. Pagrindinė priežastis - nedideli atlyginimai.
Policijos vadovybė žada toliau aktyviai bendradarbiauti su visuomene, gerinti policijos teikiamų paslaugų kokybę, stiprinti pareigūnų motyvaciją darbui policijoje.
Šiais metais, anot Policijos departamento, bus stiprinamas sunkių ir labai sunkių nusikaltimų, taip pat nusikalstamų veikų, susijusių su organizuotu nusikalstamumu, narkotikais, bei nusikaltimų, kuriais padaroma didelė žala asmenims ir valstybei, užkardymas, atskleidimas ir tyrimas. Toliau bus plėtojamas Lietuvos policijos bendradarbiavimas su Europos Sąjungos ir kitų valstybių policija, pagal kompetenciją įgyvendinami Europos Sąjungos ir Šengeno sutarties keliami reikalavimai teisingumo ir vidaus reikalų srityje bei diegiamos pažangios informacinės technologijos.

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų