REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kruviną egzekuciją buvusiai draugei surengęs vyras išgirdo teismo nuosprendį, praneša Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Kruviną egzekuciją buvusiai draugei surengęs vyras išgirdo teismo nuosprendį, praneša Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

REKLAMA

Vyras grasino susidoroti su buvusia drauge ir jos artimaisiais, privertė moterį keisti parodymus, o vėliau smurtaudamas neteisėtai atėmė jai laisvę ir itin žiauriai sumušė – 39 metų panevėžietis D. N. už šias bei dar penkias nusikalstamas veikas išgirdo teismo nuosprendį. Vyrui skirta laisvės atėmimo bausmė.

Panevėžyje gyvenantis D. N. Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų nuosprendžiu buvo pripažintas kaltu ir dėl nežymaus bei nesunkaus sveikatos sutrikdymų, fizinio skausmo sukėlimo, neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu (teleskopine lazda), neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Visas šias nusikalstamas veikas D. N., anksčiau teistas Lietuvoje ir užsienyje, padarė 2022 metų birželio-liepos mėnesiais. Iš pradžių jis smurtavo prieš savo draugę, vėliau vyras ėmė grasinti susidoroti su ja bei jos šeimos nariais, o kai moteris dėl to kreipėsi į teisėsaugą, grasinimais privertė ją duoti melagingus parodymus ir atsiimti pareiškimą.

REKLAMA
REKLAMA

Liepos viduryje Panevėžio priemiestyje kaltinamasis daugiabučio kieme užpuolė ir sumušė vyrą, paprašiusį netriukšmauti ir išgąsdino jo nepilnametę dukrą.

REKLAMA

Tą pačią dieną D. N. surengė egzekuciją nuo jo jau nukentėjusiai moteriai. Grasinimais privertęs bute palikti užrakintą mažametį vaiką, jis įsisodino buvusią draugę į automobilį, prievarta nuvežė į miesto pakraštyje esantį garažų masyvą ir beveik porą valandų prieš ją smurtavo. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad moteriai buvo suduota apie 30 smūgių.

Policijos pareigūnai D. N. automobilyje rado neteisėtai laikomą šaltąjį ginklą – teleskopinę lazdą, o kišenėse bei namuose – psichotropinių medžiagų.

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi kaltinamasis pripažino savo kaltę dėl visų jam nusikalstamų veikų, baudžiamoji byla buvo išnagrinėta atliekant sutrumpintą įrodymų tyrimą.

D. N. buvo pripažintas kaltu dėl visų šių nusikalstamų veikų. Jam skirtas laisvės atėmimas 2 metams 6 mėnesiams. Teismas jam taip pat priteisė atlyginti nukentėjusiajai padarytą turtinę ir neturtinę žalą, išlaidas už advokato darbą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų