Nuo COVID-19 mirė žinomas Klaipėdos gydytojas

Vėlų 2021 metų sausio 12-iosios vakarą eidamas 67-uosius nuo koronaviruso mirė dar vienas gydytojas Valdas Kuolas. Liūdna žinia pasidalino Klaipėdos jūrininkų ligoninė. 

„Kovojęs dėl kitų gyvybių, savąją kovą jis, deja, pralaimėjo. Klastingasis koronavirusas kolegą pasiglemžė nesuteikęs vilties ar bent menkiausių šansų išlaikyti gyvybės siūlą savo rankose. Todėl šiandien ligoninėje žvakės degė ne tik Sausio 13-osios aukoms, bet ir mūsų gydytojui atminti. Iš Zarasų kilęs Valdas visą savo darbinę karjerą siejo su mūsų ligonine. O ji truko 40 metų", – žinute dalinosi ligoninė.

Po studijų Kauno medicinos institute V. Kuolas daugiau nei dešimtmetį dirbo laivo gydytoju, baigė laivo gydytojo internatūrą. Vėliau, baigęs klinikinę ordinatūrą, grįžo dirbti gydytoju į Klaipėdos jūrininkų ligoninės Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių, vėliau – gydytoju gastroenterologu diagnostikos skyriuose. 

„Sukaupęs didžiulę patirtį dirbdamas laivo gydytoju, Valdas aktyviai prisidėjo steigiant ligoninėje Jūros medicinos poskyrį, beveik 20 metų buvo jūrininkų medicininės komisijos pirmininku, kol pernai pats atsisakė šių pareigų.

Principingas ir reiklus kolegoms, smulkmeniškas ir nepaprastai mylintis pacientus. Neskaičiuojantis darbo valandų, savaitgalių. Visada dėmesingas, susikaupęs, puikios atminties, net be įrašų medicinos dokumentuose prisimenantis pacientų ligas bei jų eigą. Gal todėl, kartą pas jį patekę pacientai, norėdavo gydytis tik pas šį profesionalą. Pacientai jo ieškodavo ir Valdas neatsakydavo nė vienam. Tad konsultacijas telefonu pacientams gydytojas geranoriškai teikdavo dar tais laikais, kai niekas nežinojo, kas yra COVID-19 ir karantinas“, – rašė ligoninė.

Gydytojo profesionalumas ne kartą buvo įvertintas ne tik ligoninės vadovo, bet ir Sveikatos apsaugos ministro padėkomis.


Rašyti komentarą...
P
PAGARBA
2021-01-13 11:19:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
PAGARBA TOKIEM GYDYTOJAM
Atsakyti
-2

"
"ŽIAURIAM'"
2021-01-13 11:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks tu durnas(na). Ar žinai po kiek laiko susidaro įmunitetas? Tik pradėjo skiepyti - matai po dienos nori rezultato! Neišmanai, tai nekomentuok !!!! Nesiskiepyk, kas tave verčia.
Atsakyti
-3

S
Skiepas
2021-01-13 11:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jūs tikrai tokie durni ar ar rašot bile š..parašyt ,imunitetas susiformuoja ne kitą dieną iš ryto pasiskiepijus,o po revakcinacijos praėjus maždaug savaitei ,o revskcinacija po 21 dienos,ną gi skaitykit nors truputėli antivakseriai,nors jau kokių žinių turėsit.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų