Nuo antradienio Šiauliuose atliekas veš viena įmonė

Šiauliuose atliekas veš viena įmonė. Pagal savivaldybės pasirašytą sutartį su viešojo konkurso laimėtoju, nuo rytojaus Šiaulių miesto teritorijoje komunalines atliekas surinks ir į Šiaulių regioninį sąvartyną veš akcinė bendrovė „Specializuotas transportas“.

Minėta bendrovė buvo pripažinta Šiaulių miesto savivaldybės paskelbto konkurso nugalėtoja. Sutartis pasirašyta trejiems metams su galimybe pratęsti dar dvejus metus. Iki šiol buitines atliekas veždavo dvi įmonės: „Specializuotras transportas“ ir „Švarinta“.

„Toje teritorijoje, kur iki šiol aptarnavo Švarinta, nuo rytojaus dienos aptarnaus „Specializuotas transportas“. Gyventojams dėl šito pasikeitimo neturėtų susidaryti keblumų ir nepatogumų“, – teigė Romaldas Šemeta, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Aplinkos skyriaus vedėjas.

Kaina už atliekų išvežimą nei gyventojams, nei įmonėms nesikeis. Tik savivaldybė 23 Lt mažiau mokės už toną atliekų. Iki šiol mokėjo 106 Lt, nuo rytojaus bus 83 Lt. Per metus Šiaulių savivaldybė sutaupys apie 800 tūkst. litų.

REKLAMA

„Išvežimo grafikai – atliekų, mišrių komunalinių, biologiškai skaidžių ir pakuočių konteinerių lieka tie patys. Tik prašymas, kurie negavo konteinerių, nebuvo namie, kreiptųsi į Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą (ŠRATC)“, – kalbėjo ŠRATC atstovė Rita Ivoškytė.

Savivaldybės ir Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro atstovai sako, kad pasikeitus atliekų vežėjui, gyventojai pokyčių neturėtų pajusti.

Jeigu daugiabučių kiemuose nebus konteinerių ar iškils kitų problemų, gyventojai prašomi skambinti į Savivaldybę arba ŠRATC’ą.


Rašyti komentarą...
V
VIOLETA
2014-05-10 22:31:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
SOS!!! GRĄŽINKITE "ŠVARINTOS" ATLIEKŲ SURINKĖJUS. BUVOME PRIPRATĘ PRIE ŠVAROS IR TVARKOS, O DABAR NET MIESTO CENTRE VISĄ SAVAITĘ NEIŠVEŽTOS ŠIUKŠLĖS. Į SKAMBUČIUS IR PRAŠYMUS IŠVEŽTI ŠIUKŠLES, SPEC. TRANSPORTAS NESUREAGAVO. NENORIM GYVENTI ŠIUKŠLYNE, GRĄŽINKITE NORMALIUS VEŽĖJUS. TAI BUVO ŽMONĖS MYLINTYS SAVO MIESTĄ IR DARBĄ. EŽERO 61-63 GYVENTOJAI
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų