Norvegija skiepijimo „AstraZeneca“ vakcina pauzę pratęsė iki balandžio 15-osios

Norvegija penktadienį paskelbė iki balandžio 15-osios pratęsianti draudimą skiepyti bendrovės „AstraZeneca“ vakcina nuo COVID-19, sveikatos apsaugos pareigūnams pareiškus, kad jiems reikia daugiau laiko ištirti galimam ryšiui tarp šio preparato ir retų kraujo krešulių susidarymo atvejų.

„Sprendimas pratęsti [skiepijimo] „AstraZeneca“ vakcina pauzę – sunkus, bet teisingas. Esame įsitikinę, kad būtina atlikti daugiau šių atvejų tyrimų“, – sakoma Nacionalinio sveikatos instituto infekcijų prevencijos ir kontrolės direktoriaus Geiro Bukholmo pranešime.

Europos vaistų agentūra (EVA) praeitą savaitę pranešė, kad „AstraZeneca“ vakcina yra „saugi ir veiksminga“, taip pat kad iki šio nepavyko nustatyti jokio ryšio tarp šio preparato ir padidėjusios krešulių susidarymo rizikos. Vis dėlto tarnyba pažymėjo negalinti „galutinai atmesti“, jog vakcina retais atvejais galinti paskatinti kraujo krešumo sutrikimus.


Rašyti komentarą...
L
Li
2021-03-26 15:48:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie labai gerai daro. Išviso ja mesti išmesti sarašo. Nora neiviena nėra patikrinta .
Atsakyti
0

A
Astra..
2021-03-26 20:43:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šalys kurions rūpi žmonės, stabdo butent šias vakcinas. O mūsų Lietuvėlė skiepija išsijuosusi, kad tik greičiau ją iškišti visais įmanomais būdais.
Atsakyti
0

U
Ugne
2021-03-27 16:39:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei tokia bloga vakcina, ko europa stabdo, blokuoja, neleidzia salims skiepitis, polika ar parmaciju karas manau ,kad farciju karad
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų