Nors oficialių atostogų Seimo nariai neturi, laikotarpiu tarp sesijų, kai plenariniai posėdžiai nevyksta, kai kurie ruošiasi vykti į keliones užsienyje, rašo "Lietuvos žinios". Paskutinis šios rudens sesijos plenarinis posėdis vyks pirmadienį, o po to dalis parlamentarų žada atsikvėpti užsienyje.

Nuosavą vilą prie Viduržemio jūros Turkijoje, netoli Antalijos kurorto, turintis socialdemokratas Bronius Bradauskas saulėtoje pakrantėje šįmet planuoja sutikti Naujuosius metus, o Seimo Liberalų sąjūdžio (LS) frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis su žmona šia proga vyks į Maskvą.

Naujuosius metus svetur sutikti planuoja ir Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Antanas Matulas, tačiau neišdavė kur. Jo frakcijos kolega Donatas Jankauskas suplanavęs vienos savaitės kelionę į Ukrainą slidinėti. "Tvarkietis" Remigijus Žemaitaitis vylėsi, kad šiais metais ir jam pavyks išvažiuoti paslidinėti.

Seimo vicepirmininkas "tvarkietis" Kęstas Komskis po Naujųjų su draugais savaitei išvyks į Izraelį. Anot jo, tai bus piligriminė kelionė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų