Daugiau kaip mėnesį Seime nesirodančios Neringos Venckienės balandžio atlyginimas buvo sumažintas trečdaliu, bet šios sankcijos niekaip nepalietė jos šešių padėjėjų, šeštadienį rašo dienraštis "Lietuvos rytas".

Parlamentarė pasislėpė, jai patarėjų nebereikia, tačiau atlyginimas jiems mokamas toks pat kaip ir anksčiau. Niekas neturi teisės kontroliuoti, ar N.Venckienės patikėtiniai iš viso pasirodo darbe, nes jie tiesiogiai pavaldūs Seimo narei ir tik N.Venckienė gali vertinti jų darbą.

"Situacija išties yra absurdiška", - pripažino Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas. Jis sakė, kad nėra teisinių būdų, už ką padėjėjams sumažinti algą, nes jie nekalti, kad Seimo narės nėra.

"Aišku, būtų logiška, kad žmogus negautų atlyginimo, jei nedirba. Tačiau dabar yra kaip yra. Aš negaliu nieko pakeisti, negaliu jiems nemokėti. Nei Seimo statutas, nei įstatymai to nenumato - tai paradoksas", - "Lietuvos rytui" kalbėjo Seimo pirmininkas.

Šiaulių apygardos prokuratūra ketvirtadienį nusprendė paskelbti parlamentarės N.Venckienės paiešką, o Kauno policija penktadienį paprašė skelbti tarptautinę Seimo "Drąsos kelio" partijos frakcijos seniūnės paiešką, nes išnaudotos visos galimybės nustatyti įtariamosios N.Venckienės dabartinę gyvenamąją vietą ir įteikti jai šaukimą atvykti į apklausą.

 Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

 


Rašyti komentarą...
B
Birutė
2013-05-11 09:53:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Venckiene ir toliau dirba Lietuvos labui.Taip,kad neputokit,bet priimkit tai,ateitis parodys.Nei jūs suteikėt mandatą,nei turit teisę atimti.
Atsakyti
-2

n
nina
2013-05-11 11:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
stai koks musu seimas koks statutas venskiene parode ka veike 20 metu musu isrinktieji tikri nacionalines vertybes pabudo apsidaire ir pamate kad nuo kalbu reikia prieti prie darbu sako vienas seime nieko negali prasau visas sudas virsui ir plaukioja reikia primineti istatymus tautai valstybei ne sau
Atsakyti
-1

A
APKALTA
2013-05-11 12:04:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl SNORO aferos D.Grybauskaitėi APKALTĄ ir į kalėjimą!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų