Netikėtas Širinskienės sprendimas: planuoja palikti valstiečius

Seime šią savaitę subyrėjusią dėl valdančiosios koalicijos besiderančios „Tvarkos ir teisingumo“ frakciją yra pasiryžusi gelbėti „valstietė“ Agnė Širinskienė. Apie tai ji pareiškė ketvirtadienį vykusiame „valstiečių“ frakcijos posėdyje, šeštadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Dienraščiui politikė teigė, kad kol kas tokios galimybės su „tvarkiečių“ vedliu Remigijumi Žemaitaičiu neaptarinėjo, tačiau patvirtino, jog tokį sprendimą galėtų priimti.

„Manau, protingas politikas savo asmeninius interesus paaukotų kolektyvinio intereso labui. Šiuo atveju, jei būtų toks reikalas, bet kuris išmintingas politikas tą padarytų“, – „Lietuvos rytui“ sakė A. Širinskienė.

BNS primena, kad „tvarkiečių“ gretos Seime iširo antradienį, kai iš jos pasitraukė Darbo partijos narys Valentinas Bukauskas ir frakcija nebesurinko minimalaus jai sudaryti reikalingo septynių parlamentarų skaičiaus.

„Tvarka ir teisingumas“ derasi dėl valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos socialdemokratų darbo partija bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga.


Rašyti komentarą...
N
Nieko sau
2019-06-29 16:40:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir tai vadinama politika.
Atsakyti
0

M
Marijampolė
2019-06-29 19:59:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netikiu, kad boba širinskienė taip lengvai nueis nuo gimtojo lovio.... Šita boba užsiima demagogija.
Atsakyti
-3

T
Taip
2019-06-30 10:17:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš šitų brudu nebus grūdų perkarsta atmosfera !?!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų