Įmonių vadovai prabyla apie būtinybę viešai skelbti nesąžiningus darbuotojus, kurie pagauti už rankos dažnai demonstruoja žinantys tik savo teises, o pareigas pamiršta.

Apie tai „Vakarų ekspresui“ šiomis dienomis papasakojo „Klaipėdos“ viešbučio vadovas Žilvinas Vasiliauskas, kuriam kantrybė trūko po to, kai per mėnesį darbdavius bandė apgauti trys darbuotojai, vienas jų - itin įžūliai.

„Galbūt tai ir įmonės vidaus reikalas, tačiau kai tave ima taip apgaudinėti, manau, kad tai turėtų tapti vieša. O jeigu tokie vaikšto iš vieno darbdavio pas kitą, visur daro savo darbelius, bet mes apie tai nežinome. Gal skelbiam jų pavardes, tai galbūt būtų savotiška prevencija“, - svarstė Ž. Vasiliauskas.

Vadovo teigimu, viešbutyje per gan trumpą laiką paaiškėjo sukčiaujanti padavėja ir ūkvedys, tačiau vadovo kantrybės taurę perpildė viešbutyje veikiančio boulingo klubo direktoriaus Raimondo Dūdėno elgesys.

Ž. Vasiliauskas papasakojo ir parodė jo žodžius patvirtinančius dokumentus, kad rugsėjo spalio mėnesiais boulingo direktorius neteisingai inkasuodavo pinigus iš kasos ir taip palikdamas kelis tūkstančius neapskaitytų litų. Direktorius padarytas klaidas įvairiai pateisino, gailėjosi ir žadėjo ateityje jų nekartoti.

Iš pradžių jam pasiūlyta samdyti pagalbininkę - administratorę, tačiau direktoriui su tuo nesutikus jis buvo nušalintas nuo bet kokių piniginių operacijų, susijusių su kasomis. Tuomet jis ėmė nesirodyti darbe. Maža to, paprašė kompensacijos iš darbdavių už tai, kad šie neva nesilaikė savo įsipareigojimų.

REKLAMA

Be to, boulingo klubo direktorius ilgiau nei du mėnesius naudojosi viešbučio kambariu ir ligšiol nepadengia 20 tūkst. litų viršijančio įsiskolinimo, bet R. Dūdėnas to pripažinti nenori.

„Pats jį priėmiau į darbą. Jo puikus išsilavinimas, turi patirties. Jis galvotas vyras, nemaniau, kad taip gali pasielgti“, - apie klaidinantį pirmąjį įspūdį pasakojo Ž. Vasiliauskas.

Jo teigimu, šiuo metu baigiami tvarkyti R. Dūdėno atleidimo dokumentai ir ruošiami nauji, kurie bus skirti prokurorams - buvusio darbuotojo kaltę bus siekiama įrodyti teisme.

„O ką daryti su tokiu darbuotoju, kuris, atsiprašant, vagia ir net neatsiprašo? Įsteigti darbuotojus kontroliuojančio asmens etatą ar imtis kokių kitų priemonių neapsimoka, ypač šiuo metu, kai ekonominė situacija šalyje nėra geriausia“, - sako jis.


Rašyti komentarą...
b
buves darbdavys
2009-10-14 17:24:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paskaicius straipsni darosi nelabai jauciasi tendencingas "varymas" ant zmogaus, kuris matyt nenusileido vasiliauskui. Dudenas yra pas mus dirbes. Ji galiu prisiminti kaip pareiginga, teisinga, atkaklu, ir labai imlu darbuotoja. Nepanasu, kad zmogus taip greitai pasikeite. Kiekk zinau viena byla del skolos uz viesbuti, vasiliauskas jau pralaimejo. Ir pats viesbutis yra paduotas i teisma del neteiseto atleidimo. Zurnalistas bei laikrastis publikaves toki tendencinga straipsni, turetu pamastyti apie smeizta bei savo atsakomybe. Apie Vasiliauska zino visa klaipeda, apie jo visiska nesiskaityma su zmonemis, su darbuotojais, apie atlyginimu mokejima vokeliuose ir prievarta dirbti virsvalandzius, uz kuriuos niekas nemoka. geda zodziu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų