Iš Baltarusijos Nemunu paleisti kontrabandiniai rūkalai užstrigo upėje tarp ledo lyčių. Kalkėmis bandytą užmaskuoti krovinį į krantą ištraukė Kapčiamiesčio pasieniečiai.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kapčiamiesčio užkardos patruliai netoli Lazdijų rajono Varviškių kaimo, Nemune tarp ledo lyčių pastebėjo užstrigusį plaustą. Jis rastas maždaug už 30 metrų nuo Lietuvos kranto. Nemunas čia teka prie pat Lietuvos ir Baltarusijos sienos, šioje vietoje yra savotiška jo įlanka.

Upės krantai yra apšalę, tik jos viduriu teka vanduo, plukdydamas lytis.

Kad pasiektų šį krovinį, pasieniečiams teko įveikti apsnigtą ir apšalusią priekrantę, panašią į pelkę. Čia yra negilu, todėl pasinaudoję kopėčiomis ir medinėmis lentomis Kapčiamiesčio pasieniečiai atsargiai nusigavo iki užstrigusio krovinio, prie jo prikabino lyną ir ant kranto stovėjusiu visureigiu ištempė plaustą į krantą.

Paaiškėjo, kad į brezentinį tentą buvo suvyniotos 9 dėžės cigarečių „Fest“ ir „Credo“, iš viso 4500 pakelių su baltarusiškomis banderolėmis. Visas brezentas iš išorės buvo nupurkštas kalkėmis – kontrabandininkai taip maskavo krovinį, kad jo nebūtų matyti sniege. Kiekviena cigarečių dėžė dar buvo supakuota į celofaną.

Akivaizdu, kad krovinį į Nemuną nuleidę asmenys ir jų bendrai Lietuvoje turėjo nedaug galimybių sėkmingai įvykdyti savo planą dėl gamtinių sąlygų ir apšalusių krantų.


Rašyti komentarą...
P
PP
2012-01-27 10:19:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesibaigianti gegutės pasaka su kontrabandinėmis cigaretėmis arba neteisinga prekių politika kaimyninių šalių atžvilgiu.
Atsakyti
0

N
Nerijus
2012-01-27 10:32:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gudruoliai, nu isradingi tie kontrabandininkai.
Atsakyti
0

b
baltas
2012-01-27 11:42:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
.,furom veza ir niekas nemato .,o cia kazkoki nabaga pagavo ir didziuojasi pries tauta savo laimejimais...tik visi ruko baltarusiskas ir rusiskas atravas toliau.,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų