Nelegalaus spirito ir cigarečių sandeliai sostinėje: sulaikyti trys asmenys

Sostinėje aptiktas nelegalaus spirito ir cigarečių sandėlys, sulaikyti trys asmenys, pirmadienį pranešė Lietuvos muitinės kriminalinė tarnyba.

Devynios dėžės cigarečių ir apie 2,5 tonos spirito, išpilstyto į beveik 500 plastikinių talpų, aptikta praėjusį trečiadienį Naujojoje Vilnioje esančiame garažų masyve, kai gavę pranešimą apie neteisėtą disponavimą akcizinėmis prekėmis muitinės kriminalistai atvyko atlikti patikrinimo.

Šalia garažų buvusioje automobilių stovėjimo aikštelėje buvo sulaikytas vilnietis G. Ž., kuris tuo metu į mikroautobusą „Ford Transit“ krovė dėžes su penkių litrų talpos plastikinėmis talpomis, pažymėtomis lenkiško valiklio etiketėmis ir pilnomis, kaip įtariama, spirito.

Nelegalus krovinys buvo užmaskuotas svogūnų pilnomis dėžėmis. Iš viso mašinoje rasta 61 dėžė su 366 talpomis spirito.

Dar 11 dėžių su nelegaliu spiritu rasta patikrinus netoliese stovėjusį kitą automobilį „Volkswagen Passat“, su kuriuo buvo atvažiavusi vilnietė E. Š. Šioje mašinoje, pasak muitininkų, talpos net nebuvo slepiamos – tiesiog sukrautos į bagažinę ir ant galinės sėdynės.

Netrukus pareigūnai viename iš garažų, kuris priklauso vilniečiui S. P., aptiko 57 talpas su spiritu ir devynias dėžes baltarusiškų cigarečių „Fest“, „Fest 7“, „NZ Gold“.

„Iš viso pareigūnai sulaikė 494 penkių litrų talpas ir 4500 pakelių cigarečių, taip pat abu automobilius ir visus tris minėtus asmenis“, – rašoma pranešime.

Muitinės kriminalinė tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėtos disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir neteisėto stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo.

Anot muitininkų, tai – jau trečias muitinės pareigūnų šiomis dienomis likviduotas nelegalių akcizinių prekių sandėlis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų