Nelaimė Šilutės uoste: po visureigio ratais pateko verslininkas

Nelaimė Šilutės uoste: bandydamas nuleisti į vandenį katamaraną po savo visureigio ratais pateko verslininkas. Dėl atviro kojos lūžio jį greitoji išvežė į ligoninę.

Į Šilutės uostą po vidurdienio atvažiavo greitoji: medikai teikia pagalbą per avariją nukentėjusiam vyrui. Verslininkas ketino pervežti katamaraną ir įleisti jį į vandenį. Tačiau taip nutiko, kad manevruojant uoste visureigis „Toyota“ užvažiavo ant vairuotojo.

Bandant ištempti katamaraną iš aikštelės, kur jis stovėjo pakrautas į priekabą, stiebas ėmė kliudyti laidus ore. Kažkas šūktelėjo vairuotojui, kad šis manevruotų atsargiau, žiūrėtų, kur važiuoja.

Vairuotojas atsidarė dureles, iškišo galvą ir vieną koją į lauką. Bandydamas pažiūrėti, ką kliudė, vyriškis netyčia atleido sankabą. Buvo įjungta atbulinė pavara, todėl visureigis staigiai šoktelėjo atgal, priekinis ratas pervažiavo iškištą koją. Dar labai pasisekė, kad vairuotojas per šį incidentą neiškrito ir nepateko po ratais visas. „Toyota“ sustojo tik todėl, kad priekaba su katamaranu įsirėmė į kelio ženklo stulpą.

Pirminiais duomenimis, 55-erių metų verslininkui nustatytas atviras kojos lūžis. Iš Šilutės ligoninės jis skubiai pervežtas į Klaipėdos ligoninę. Nelaimės aplinkybes dar aiškinasi policija.


Rašyti komentarą...
B
Blaivinykas
2021-07-22 13:30:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
A nebus įpisęs?
Atsakyti
0

F
FTW
2021-07-20 20:21:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiau lakt reik
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų