• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį Kazlų rajone rastas 16-mečio kūnas, praneša policija. 

Pirmadienį Kazlų rajone rastas 16-mečio kūnas, praneša policija. 

REKLAMA

Skelbiama, kad nepilnamečio kūnas rastas miške. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 

Policija įtaria, kad vaikinas galėjo mirtinai susižaloti pats. 

„Spalio 24 d. apie 15 val. 45 min. Kazlų Rūdos sav., Prūsokų k., miške, rastas mirusio nepilnamečio (g. 2006 m.) kūnas. Įtariama, kad nepilnametis mirtinai susižalojo pats. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti“, – rašoma policijos pranešime. 

Visų pasitraukusių ...tai reiškia psichologinė moralinė valstybės būsena katastrofiška. Jei jūs galvojat kad valstybė čia ne prie ko , tai skaudžiai klystat. Neugdomi žmonės kaip padėti patiem , kaip išeiti iš sudėtingų situacijų , o kabinetų , struktūrų prikurta eibė , tik niekas neveikia. Kaip ir pati valstybė - tik šu do gabalas su vaivorykštėm.
Dauguma mokytojų ateina į darbą tik varnelės užsidėti. O dirbti su vaikais turėtų tik mylintys vaikus pedagogai, o ne visokios pletkininkės ir intrigantės. Daugumoje mokyklų yra patyčios. Ir jos klestės tol, kol patys pedagogai tą skatins. Deja, bet tokia realybė.
Tai tęsiasi žmoniški santykiai, kontaktai vertybės keičiamos gyvenimu feisbuke,akcijomis,lozungais o niekaas iš prikurtų institucijų su visomis žiobienėmis sąžinigai nedirba,Vaikai apgaudinėjami,kad gyvenimas vien malonumai ,Auginami pupuliukai,kurie įsivaizduoja,kad gyvena komunizme.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų