Neišlaikė melo detektoriaus testo: vyras bus teisiamas dėl mylimosios nužudymo

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas nužudymo Visagine ikiteisminis tyrimas. Į teismą perduotoje byloje 43 metų visaginietis kaltinamas savo šeimos nario tyčiniu nužudymu.

Praėjusių metų lapkričio 12-osios paryčiais į butą viename Visagino daugiabutyje buvo iškviesta policija ir greitosios pagalbos medikai. Tačiau pastarieji niekuo padėti pusamžei buto šeimininkei negalėjo – ji jau buvo mirusi.

Atliekant teismo medicinos ekspertizę buvo nustatyta, kad moters mirtis smurtinė – nuo mažiausiai vieno smūgio į pilvą buvo trūkę vidaus organai ir ji mirė nuo vidinio kraujavimo.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ričardas Juozainis.

Kaltinimai dėl visaginietės nužudymo buvo pareikšti jos sugyventiniui V. L. Pora kartu gyveno keliolika metų. Ikiteisminio tyrimo metu V. L. savo kaltės nepripažino, teigė, kad sugyventinės nemušė, o grįžęs iš išgertuvių pas kaimyną rado jau mirusią. Kaltinamajam buvo atliktas patikrinimas melo detektoriumi, kuris nustatė, kad vyras sako netiesą.

Baudžiamasis kodeksas už savo šeimos nario nužudymą numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos. Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.


Rašyti komentarą...
B
Buratinas
2020-05-18 14:07:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joks detektorius negali įrodyti kaltės ir juo naudojantis žmogų nuteisti
Atsakyti
0

N
Ne buratinas
2020-05-18 15:24:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Melo detektoriui reikedavo tiriamojo sutikimo.Kazin kaip dabar yra ir konkreciu atveju.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų