43-ejų vyras – pareigūnų rankose: įtariama, kad moterį nužudė smūgiu į pilvą

Panevėžio apygardos prokuratūra pirmadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą, kuriame 43-ejų visaginietis kaltinamas savo sugyventinės nužudymu.

Praėjusių metų lapkričio 12-osios paryčiais į butą viename Visagino daugiabutyje buvo iškviesta policija ir greitosios pagalbos medikai. Pastarieji pusamžei buto šeimininkei konstatavo mirtį.

Atliekant teismo medicinos ekspertizę buvo nustatyta, kad moters mirtis smurtinė – nuo mažiausiai vieno smūgio į pilvą buvo trūkę vidaus organai ir ji mirė nuo vidinio kraujavimo.

Kaltinimai dėl visaginietės nužudymo buvo pareikšti jos sugyventiniui V. L. Teisėsaugos duomenimis, pora kartu gyveno keliolika metų.

Ikiteisminio tyrimo metu V. L. savo kaltės nepripažino, teigė, kad sugyventinės nemušė, o grįžęs iš išgertuvių pas kaimyną rado jau mirusią. Kaltinamajam buvo atliktas patikrinimas melo detektoriumi, kuris nustatė, kad vyras sako netiesą.

Baudžiamasis kodeksas už savo šeimos nario nužudymą numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos. Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ričardas Juozainis.


Rašyti komentarą...
M
Marsietis
2020-05-18 20:47:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidys iš gaidyno
Atsakyti
0

:
:D
2020-05-19 21:32:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu tu cia ir nusnekejai. tas, kuris bus labiau linkes ranka kelti, kad ginti, bus labiau linkes ranka kelti, kad su tavim issiaiskinti. Ka kalbet apie ta, kad uz nieka nekelia. Pacios debiles esat, kad su tokiais susidedat ir pacios debiles esat jei nesuprantat kada geriau uzsiciaupt su tokiu susidejus. ir kad negirdeciau proto pisimo, kad cia ismislas, kad moteris pati prisipraso, taip sneka butent tos, kurios ir prisipraso nesuprasdamos ka daro arba debilai, kuriem niekad neteko paragaut tokios intelektuales. Jeigu gavot i snuki, zinokit, kad esat nei trupucio protingesnes uz ta, kuris dave. Ggreiciausiai, kad jis dar ir protingesnis yra, nes mate, kad susisneket neimanoma, tai uzvaziuot teko.
Atsakyti
0

B
Buratinas
2020-05-18 14:11:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joks detektorius negali kaltės įrodyti ir jo teiginiais pasinaudojus, žmogų nuteisti
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų