Neblaivaus vairuotojo gaudynės iš Kretingos rajono nusitęsė į Palangą

Šeštadienio vakarą policija šūviais bandė sustabdyti neblaivų automobilio vairuotoją. Jo gaudynės iš Kretingos rajono nusitęsė iki Palangos.

Apie 17 val. Kretingos rajone, Vydmantų kaime, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Audi“. Vairuotojas, padidinęs greitį, nuvažiavo link Kiauleikių kaimo, pranešė Policijos departamentas.

Prieš įvažiuojant į kelią Klaipėda-Palanga, persekiojamas automobilis sustojo, nes priekyje buvo sustojęs kitas automobilis. Tuo metu iš tarnybinio automobilio iššokęs Kretingos rajono policijos komisariato vyriausiasis patrulis pribėgo prie automobilio „Audi“, tačiau pastarasis pradėjo važiuoti.

Pareigūnas iššovė iš tarnybinio ginklo penkis kartus į automobilio ratą, tačiau automobilis nesustojo. Persekiojamas automobilis sulaikytas Palangoje, Žaros gatvėje.

Automobilį vairavęs asmuo bandė pabėgti, sulaikomas priešinosi aktyviais veiksmais, todėl buvo panaudotos specialiosios priemonės – dujos ir antrankiai.

Automobilį vairavęs neblaivus (1,85 prom. alkoholio) 33 metų vyras buvo atvesdintas į Kretingos rajono policijos komisariatą. Čia jis pradėjo skųstis skausmais, todėl buvo pristatytas į ligoninę. Vyrui diagnozuotas galvos sumušimas. Medikams suteikus pagalbą, gydomas ambulatoriškai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų