Neapdairumas kainavo baudas: poilsiautojai netyčia sieną su Rusija kirto Kuršių mariose ir Nemune

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sekmadienį nustatė du netyčinius sienos su Rusija kirtimo atvejus – Kuršių mariose netoli Neringos ir Nemune, ties Šilutės rajono kaimu. 

Neringos pasienio užkardos pareigūnai užfiksavo, kaip iš Lietuvos teritorijos atplaukęs pramoginis kateris kirto sieną su Rusija ir apsisukęs sugrįžo atgal į mūsų šalies teritoriją. 

Pasieniečiai sulaikė pažeidėjus greitaeigiu kateriu „Boomeranger“ ir nulydėjo iki Kuršių mariose budinčio laivo „Medeleine“. 

Šiauliečiui laivo savininkui ir kartu plaukusiam Kauno rajono gyventojui buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai už neteisėtą valstybės sienos perėjimą dėl neatsargumo. Vyrams skirtos 35 eurų dydžio baudos, po apklausos jie buvo paleisti. 

Pasak VSAT, savaitgalį Kuršių mariose nuolatos patruliavo du pasieniečių greitaeigiai kateriai „Boomeranger“, per šį laikotarpį jų įgulos įspėjo apie pusšimtį pernelyg arti sienos su Rusija laivais priplaukusių poilsiautojų. 

Sienos kirtimo pažeidimas buvo užfiksuotas ir Šilutės rajone, ties Žalgirių kaimu. Nemunu plaukusi valtis su varikliu kirto upės farvateriu einančią sieną su Rusija, įplaukė į šios šalies teritoriją ir sugrįžo atgal. 

Tarnybiniu kateriu „Texas“ atplaukę pasieniečiai sulaikė valtimi plaukusius du vyrus ir dvi moteris. Rusnės upių pasienio punkte pramogautojams taip pat buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir skirtos 35 eurų dydžio baudos. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų