Nausėda: svarbu kovoti su melu apie vakcinas patikslinta 21.18 val.

Institucijoms perspėjant dėl augančių dezinformacijos apie vakcinas mastų, prezidentas Gitanas Nausėda pabrėžė kovos su melaginga informacija apie skiepus svarbą.

Jis sakė, kad Europos Sąjungos (ES) lyderiai tariasi, kaip išspręsti logistikos klausimus bei kuo greičiau pristatyti vakcinas gyventojams, tačiau vien to, pasak prezidento, nepakanka.

„Aš manau, kad mes turime labai daug padaryti informuodami visuomenę, arba kovodami su dezinformacija, kuri, deja, turbūt ir ne be trečiųjų šalių įtakos plinta“, – prieš nuotolinį Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdį ketvirtadienį sakė G. Nausėda.

„Kitaip tariant, žmonės gasdinami, kad skiepijimasis yra neefektyvus, o gal net ir kenksmingas, tokiu būdu įnešama sumaištis visuomenėje“, – pridūrė jis.

Anot jo, visuomenei privalu pasakyti, jog vakcina yra efektyviausias būdas sugrįžti į normalią sveikatos būseną.

„Turime pasakyti, kad tai, pirmiausia, yra efektyviausias kelias sugrįžti į normalią visuomenės sveikatos būseną ir pagaliau pradėti ekonomikos kūrimo ir kitus darbus“, – pabrėžė G. Nausėda.

Praėjusį mėnesį BNS užsakymu „Vilmorus“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa parodė, kad atsiradus vakcinai nuo koronaviruso, skiepytųsi tik kas antras šalies gyventojas.

Tuo metu kariuomenės atstovai šią savaitę sakė pastebintys didėjančius klaidingos informacijos apie koronaviruso situaciją ir jos valdymą mastus.

Taip pat įspėjama apie augančius raginimus nepasitikėti oficialia žiniasklaida ir institucijomis, jie persikelia iš virtualios erdvės į gatves.


Rašyti komentarą...
R
Roma
2020-11-19 21:37:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skiepijimas neturėtų būti privalomas
Atsakyti
-1

T
Tadas
2020-11-20 04:08:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nausėda tu nepradėk čia varinėt apie iš trečiuju šaliu o pažiūrėk i europa kas ten vyksta kokie protestai vokietijoj. Nereiks varinėt nesąmoniu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų