Nausėda kreipėsi į piliečius: koronavirusas nėra priežastis nebalsuoti

Prezidentas Gitanas Nausėda Lietuvos piliečius ragina nelikti abejingais per šiuos Seimo rinkimus ir eiti balsuoti. Anot šalies vadovo, svarbiausia, kad tautos atstovai tarnautų visiems tautos žmonėms, o ne atskiroms interesų grupėms.

„Šią savaitę gyvename Seimo rinkimų nuotaikomis. Jau netrukus kartu su jumis žengsiu prie balsadėžių. Balsuojame sudėtingu pandemijos metu. Tačiau koronavirusas negali ir neturi tapti priežastimi atsisakyti savo pilietinės teisės ir pareigos. Rinkimų apylinkėse sudarytos visos sąlygos saugiai balsuoti.

Nėra geresnio meto parodyti, kad mes visi kartu esame tauta, kurianti savo valstybę. Nėra kito būdo užtikrinti, kad didžiulė balsų įvairovė, skirtingos mūsų idėjos ir troškimai atvestų prie bendrų sprendimų. Nepaprastai svarbu, kad tautos atstovai tarnautų visiems tautos žmonėms, o ne atskiroms interesų grupėms.

Todėl šiandien aš kreipiuosi į Jus, Lietuvos žmones – nebūkite abejingi. Balsuokite aktyviai. Balsuokite atsakingai. Balsuokite už tai, kad mūsų šalis klestėtų ir siektų aukščiausių tikslų.

Negalime nuolat kapstytis praeityje, ieškoti tariamų priešų, kurti sąmokslo teorijų. Turime unikalią progą pasinaudoti savo gebėjimais ir Europos Sąjungos galia, žengti didelį žingsnį į priekį. Kurkime socialiai teisingą, žalią ir inovatyvią Lietuvą – Gerovės Lietuvą“, – kreipdamasis į Lietuvos gyventojus kalbėjo G. Nausėda.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
R
Ricyla
2020-10-08 15:09:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano manymu jei nuo musu balsu last nors priklausytu tai mum's is vis neleistu balsuot
Atsakyti
-2

A
Ana
2020-10-08 15:45:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prezidentas kreipesi i piliecius,o kai pilieciai kreipiasi i Jus,nelabai girdit,iseinat pasirodot visam grazume ir vel kazkur toli nuo tu paciu pilieciu,lb gaila
Atsakyti
-2

R
Rasa
2020-10-08 16:25:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raseiniškiai neikim balsuoti, jei jau mums niekur negalima, tai ir rinkimams negali būt daroma išimtis, jeigu jau uždarė tai tegu nemato mūsų ir rinkimuose, jokių išimčių tada negalima daryti. aRBA visur einam arba niekur
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų