Nausėda išvyksta į Sakartvelą: įvardijo 3 vizito siekius

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį su oficialiu vizitu lankysis Sakartvele.

Dvi dienas vyksiančio vizito tikslas – pareikšti paramą Sakartvelo euroatlantinės integracijos siekiams, reformų įgyvendinimui ir demokratijos įtvirtinimui, pranešė Prezidentūra.

Anot pranešimo, vizito metu prezidentas susitiks su Sakartvelo prezidente Salome Zurabišvili, šalies ministru pirmininku Irakliu Garibašviliu ir parlamento pirmininku Kakhaberu Kuchava, lankysis prie Rusijos okupuotų teritorijų Pietų Osetijoje.

Programoje taip pat numatyti susitikimai su vietos lietuvių bendruomene, Sakartvelo nevyriausybinių organizacijų atstovais.

Šalies vadovas bei pirmoji ponia turėtų susitikti ir su Sakartvelo ortodoksų bažnyčios patriarchu Ilja II.

Dianai Nausėdienei numatyta atskira vizito programa. Ji dalyvaus monumento Antanui Vilkutaičiui-Keturakiui atidengimo ceremonijoje, lankysis Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos, kultūros ir švietimo centre, rašytojos Birutės Jonuškaitės knygos „Ūsuota Levuko istorija“ pristatyme.

Tai pirmasis oficialus G. Nausėdos vizitas į Sakartvelą. Su šios šalies prezidente šalies vadovas buvo susitikęs 2019 metais jai lankantis Lietuvoje.


Rašyti komentarą...
K
Klausimelis
2021-06-10 09:20:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia vadinasi žodžio laisvę, kad draudžiant iš sakyt nuamone, negi jau tapome antra Baltarusija?
Atsakyti
0

K
Klausimas
2021-06-10 09:44:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nesenai buvo pavilionis, d, b, prezidentas skrenda, nėra gal tokios valstybės, kur vieni paskui kitus liake, gal kokius mokymo kursus pravedineja?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų