• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Interneto dienraštį „Bernardinai.lt“ valdančios viešosios įstaigos direktoriumi paskirtas Juozas Ruzgys, ketvirtadienį pranešė dienraštis.

Interneto dienraštį „Bernardinai.lt“ valdančios viešosios įstaigos direktoriumi paskirtas Juozas Ruzgys, ketvirtadienį pranešė dienraštis.

REKLAMA

Anot „Bernardinai.lt“, jis pakeitė iki šiol šešerius metus vadovavusią Veroniką Kimbrytę. Tokį sprendimą sausio pabaigoje, atsižvelgdamas į V. Kimbrytės prašymą, priėmė įstaigos steigėjas.

„Tie beveik septyneri metai „Bernardinuose“ pralėkė labai greitai. Visiems buvusiems ir esantiems kolegoms, bendradarbiams, autoriams, partneriams, bendraminčiams, rėmėjams, skaitytojams negailiu gerų žodžių, nes kartu patyrėme daug ir įvairių dalykų: kilome ar leidomės, kūrėme ar klydome, svajojome ar niurzgėjome, bet vis ta pačia dvasia, panašiu kvėpavimu. Labai daug išmokta, patirta, padaryta, kartais tiesiog išbūta, o sunkiais laikais – veik stebuklingai išlikta“, – „Bernardinai.lt“ pranešime cituojama V. Kimbrytė.

J. Ruzgio teigimu, dienraščiui reikia daugiau stabilumo ir aiškesnių veiklos gairių.

„Galbūt net galima pasakyti, kad kitąmet dvidešimtmetį minėsiantis ir į trečią dešimtį žengiantis dienraštis ir jo darbuotojai, visai kaip ir iš paauglystės į jaunystę išaugęs pilietis, nori aiškesnio veiksmų plano ateičiai, aiškesnio matymo, kuriuo keliu bus einama bent jau artimiausiais metais. Tam ir skirsime daugiausia dėmesio siekdami, kad „Bernardinai.lt“ esamus, būsimus ar buvusius, taip pat ir dar grįšiančius skaitytojus pasiektų tikrai aktuali ir tvari informacija bei turinys“, – cituojamas J. Ruzgys.

J. Ruzgys – Lietuvos komunikacijos asociacijos tarybos narys, yra dirbęs žiniasklaidoje, prezidento Valdo Adamkaus komandoje, Seimo pirmininkės Irenos Degutienės patarėju ir atstovu spaudai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų