REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artimiausiomis dienomis orai bus rudeniški, sako sinoptikas Naglis Šulija. Anot jo, bus drėgna, orai po truputį vės.

Artimiausiomis dienomis orai bus rudeniški, sako sinoptikas Naglis Šulija. Anot jo, bus drėgna, orai po truputį vės.

REKLAMA

Didžiojoje Europos dalyje orus penktadienį lems viena labai didelė žemo slėgio sritis ir aukštesnis slėgis apie ją.

Beveik visur dangų dengs įvairaus storio debesys, tačiau ir giedro dangaus bei saulės kai kur taip pat bus.

„Dėl nedidelio šaltuko dosniai prisnigo Šveicarijos Alpėse ir ten sparčiai vyksta pasirengimas ankstyvai slidinėjimo sezono pradžiai.

Romoje rytoj debesuota, lietus ir 17 laipsnių šilumos, Barselonoje sausa, saulėta ir šils iki 20. Paryžiuje bus debesuota, nelis ir šils iki 12, Londone saulė pro debesis ir 10 laipsnių šilumos. Berlyne debesuota su pragiedruliais ir 11 laipsnių, Varšuvoje debesuota, nelis ir taip pat 11“, – prognozuoja N. Šulija.

Ketvirtadienį orai Lietuvoje buvo nepalyginamai gražesni nei trečiadienį – daug kur net ir saulė nušvito.

„Artimiausią naktį vėl bus debesuota, vietomis, daugiausia vakaruose ir šiaurėje, labai negausiai palis. Dieną bus debesuota, pragiedrulių nebus, vietomis trumpai ir negausiai palynos.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos link vis dar plaukia drungni drėgni orai nuo Atlanto vandenyno, todėl naktys yra gana šiltos. Žemiausia temperatūra rytoj paryčiais bus apie 3–6 laipsnius šilumos. Rytoj oras šilti visai neskubės, įdienojus bus tiktai 7–9 laipsniai šilumos, prie pat jūros kur nors apie 10.

REKLAMA

Kitaip tariant, rytoj bus visai pakenčiami rudeniški orai. Jie bus debesuoti, pragiedrėjimų tikimybė menka, ir naktį, ir dieną vietomis palynos arba kris dulksna. Vėjas pietinių krypčių, nestiprus. Oras naktį atvės iki 3–6, dieną šils iki 7–9, kur nors bus net 10 laipsnių šilumos“, – ako N. Šulija.

Šeštadienio naktį vietomis, daugiausia vakarinėje šalies dalyje, dieną daug kur negausiai palis arba palynos. Naktį kai kur rūkas. Naktį atvės iki 4–6, dieną šils iki 5–7 laipsnių šilumos.

Sekmadienį daug kur palis ir naktį, ir dieną. Naktį ir rytą kai kur boluos rūkas. Oras naktį atvės iki 3–5, dieną šils iki 7–9 laipsnių šilumos.

„Ką gi, orai lėtai, bet sklandžiai vėsta ir jokių negandų nežada“, – apibendrina sinoptikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų