REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artimiausiomis dienomis orai turėtų šiek tiek pagerėti, sako sinoptikas Naglis Šulija.

Artimiausiomis dienomis orai turėtų šiek tiek pagerėti, sako sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Orus Europoje rytoj lems žemo slėgio sritis šiaurėje, šiaurės vakaruose ir aukštas slėgis pietuose bei pietryčiuose.

„Didžiojoje žemyno dalyje dangų dengs įvairaus storio debesys, saulėta bus Balkanų šalyse ir apie jas.

Beveik visoje Europoje bus vidutiniškai šilta, kiek šilčiau bus vietomis pietuose, Norvegijos kalnuose – jau lengva žiema“, – prognozuoja N. Šulija.

Romoje ketvirtadienį saulė pro debesis ir 18 laipsnių, Barselonoje gražūs orai ir 19 laipsnių šilumos. Paryžiuje debesuota su pragiedruliais ir 12, Londone tiesiog debesuota, nelis ir 10 laipsnių šilumos. Berlyne irgi pilki orai ir 11 laipsnių, Varšuvoje taip pat debesuota ir 10 laipsnių šilumos.

Nuo lapkričio 1 iki 8 dienos labai gausiai prilijo Kretingos ir Plungės rajonuose, atrodo, čia viršyta klimatinė mėnesio kritulių kiekio norma. O Suvalkijoje lietaus buvo labai mažai. Kai kurie apskaičiavimai sako, kad per artimiausias penkias paras Kretingoje dar prilis 28 milimetrai lietaus.

REKLAMA
REKLAMA

„Bet aš taip nemanau. Ketvirtadienio naktį Lietuvoje protarpiais lis, bet dažniausiai negausiai, tiktai pajūryje vis dar gali lyti gausokai. Dieną trumpai ir negausiai palis tik kai kur. Todėl rytoj ir pajūryje, ir kitur Lietuvoje upėmis daugiau vandens nubėgs nei į jas prilis iš debesų ar atbėgs iš laukų.

REKLAMA

Lietuvos link vis dar plauks drungni orai nuo Atlanto vandenyno, bus debesuota, lietinga, todėl oro temperatūra naktį kris labai vangiai ir paryčiais bus apie 4–6, prie pat jūros maždaug 8 laipsniai šilumos. Rytoj dieną šils iki 8–9, prie pat jūros bus apie 10 laipsnių šilumos.

Kitaip tariant, orai gerės, net ir Kretingoje. Naktis dar debesuota, protarpiais palis, dažniausiai negausiai, tiktai šalies vakaruose dar gana dosniai, dieną trumpai ir negausiai palis tik kai kur, dangus šviesės. Naktį atvės iki 4–6, prie jūros 8 laipsnių, dieną šils iki 8–10 laipsnių šilumos.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienio naktį vietomis truputį palis, dieną lietaus tikimybė jau menka. Naktį atvės iki 4–6, dieną šils iki 8–10 laipsnių šilumos.

Šeštadienio naktį truputį palynos vos kai kur, dieną palis jau daug kur, bet vėl labai negausiai. Dažnai tai bus tiesiog dulksna. Naktį atvės iki 4–6, dieną šils iki 7–9 laipsnių šilumos. Atrodo, didesnių staigmenų nepateiks ir sekmadienis“, –sako N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų