Narkotikų platintojams – teismo bausmės

Kretingos rajono apylinkės teismas už narkotikų platinimą nuteisė du asmenis.

Po sėkmingos Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos operacijos, nukreiptos prieš narkotikus Palangoje ir Kretingos rajone platinančius asmenis, baudžiamojon atsakomybėn patraukti du su organizuotu nusikalstamumu susiję asmenys.

Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai sulaikė uostamiesčio teisėsaugininkams gerai žinomą palangiškį. Jo automobilyje rasta daugiau nei 200 gramų kokaino. Kaip skelbia uostamiesčio policija, asmuo anksčiau teistas už nužudymą ir didelio kiekio psichotropinės medžiagos – metamfetamino kontrabandą į Švediją.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Narkotikų platintojams – teismo bausmės

2009 metais jis buvo nuteistas Švedijoje ir perduotas Lietuvai. 2013 metais nuteistasis lygtinai paleistas iš pataisos namų, neatlikęs daugiau nei 3,5 metų laisvės atėmimo bausmės.

Jam taikytos prevencinės poveikio priemonės pagal Lietuvos organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymą.

Taip pat buvo sulaikytas anksčiau už kūno sužalojimą ir plėšimą teistas Vydmantų gyventojas. Pas jį rasta apie 300 gramų kanapių.

REKLAMA

Kretingos rajono gyventojui teismas paskyrė 5 metus laisvės atėmimo. Kaltinamasis prisipažino dėl jam inkriminuojamo nusikaltimo padarymo, tad baudžiamoji byla teisme išnagrinėta supaprastinto proceso tvarka. Paskirta bausmė sumažinta trečdaliu – paskirti 3 metais ir 4 mėnesiai laisvės atėmimo. Bausmės vykdymas atidėtas 3 metams.

Palangiškis nuteistas realia 9 metų laisvės atėmimo bausme. Tais pačiais pagrindais bausmė sumažinta trečdaliu. Prie paskirtų 6 metų. laisvės atėmimo teismas pridėjo dalį pagal ankstesnį nuosprendį paskirtos bausmės. Galutinė bausmė – 6 metai ir 9 mėnesiai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų