Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Evaldo Rusio paieška (nuotr. tv3.lt)

Narai vėl nėrė į Danės upę ieškoti galimai nuskendusio žmogaus. Penktadienį ryte gautas pranešimas, kad vandenyje pastebėtas nuskendusio jaunuolio kūnas. Vis dėlto gelbėtojai, atvykę į nurodytą vietą, kūno nerado.

12

Narai vėl nėrė į Danės upę ieškoti galimai nuskendusio žmogaus. Penktadienį ryte gautas pranešimas, kad vandenyje pastebėtas nuskendusio jaunuolio kūnas. Vis dėlto gelbėtojai, atvykę į nurodytą vietą, kūno nerado.

REKLAMA

Penktadienį 9:54 val. Bendrasis pagalbos centras (BPC) gavo pranešimą, kad Klaipėdoje Danės upėje, netoli Danės gatvės buvo pastebėtas jaunuolio kūnas.

„Buvo perduota informacija policijai, greitajai medicinos pagalbai, priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, bet kai priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai nuvyko, jokio kūno jie nerado“, – tv3.lt komentuoja BPC Organizacinio skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Juozevičiūtė.

REKLAMA

Apie pastebėtą kūną pranešusio žmogaus atvykus gelbėtojams vietoje nebuvo. V. Juozevičiūtė sako, kad žmogus pranešė, jog išsinuomojęs valtį kinologas su šunimi galimai rado nuskendusio jaunuolio kūną.

Narai ieško ne pirmą kartą

Tai jau ne pirmas kartas, kada narai neria į Danės upę tikėdamiesi ten rasti galimai nuskendusio jaunuolio kūną. Vyksta prieš beveik dvi savaites dingusio Evaldo Rusio paieška. 31-erių jaunuolis naktį išėjo iš draugų vestuvių ir dingo be žinios.

Kaip teigia policija, pagrindinė jo dingimo versija – nuskendimas. Turimi duomenys leidžia manyti, kad iš vakarėlio išėjęs jaunas vyras galimai įkrito į Danės upę ir joje nuskendo.

REKLAMA
REKLAMA

Galimai nuskendusio vyro jau kuris laikas ieškoma upėje. Policijos teigimu, pasitelkti narai, specialus povandeninis dronas, valtis su sonaru. Gyventojai savanoriškai vykdantys E. Rusio paiešką taip pat buvo nusamdę kinologą, kreipėsi į būrėjus, Danės krantinės apylinkes -valgė patys.

Policija sako, kad E. Rusio paieškas upėje apsunkino oro sąlygos. Paieškai prasidėjus Klaipėdoje siautė audra, susidurta su stipriomis povandeninėmis srovėmis Danės upėje.

Gali būti, kad galimai nuskendusio E. Rusio kūnas iš Danės upės jau galėjo būti nuneštas į Kuršių marias. Todėl prie vyro paieškų prisijungė ir Klaipėdos valstybinis jūrų uostas.

Uoste veikiančių įmonių darbuotojų paprašyta stebėti krantines ir uosto akvatoriją.

Dingo po draugų vestuvių

Portalas tv3.lt primena, kad E. Rusys dingo naktį iš spalio 16 d. į 17 d. Tą vakarą vyras dalyvavo draugų vestuvėse, dingo išėjęs iš jų. Policijos teigimu, pagrindinė versija – nuskendimas. Manoma, kad iš vakarėlio išėjęs vyras galėjo įkristi į Danės upę ir ten nuskęsti.

REKLAMA
REKLAMA

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) vykdo vyro paiešką. Kol kas vyras nėra rastas.

„Prašome visuomenės pagalbos – Klaipėdos m. PK pareigūnai ieško be žinios dingusio Evaldo Rusio gimusio 1990 m. Vyras 2021-10-17 apie vidurnaktį išėjo iš renginio Naujojo Sodo g., Klaipėdoje. Jis yra apie 180 cm. ūgio, lieso kūno sudėjimo, ant kairės rankos dilbio turi tatuiruotę. Vilkėjo raudonais marškiniais, raudonomis kelnėmis, juoda medžiagine striuke, avėjo baltais sportiniais bateliais, galėjo būti užsidėjęs juodą kepurę.

Galinčių suteikti informacijos prašome susisiekti telefonu: 8 700 60712 arba el. paštu: [email protected]

Dėkojame už bendradarbiavimą“, – rašo Klaipėdos VPK.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų