Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors pastarosiomis dienomis gausiai pasnigo ir spustelėjo šaltukas, tačiau tai nesudaro kliūčių naminukės gamintojams. Antradienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai miško masyve aptiko naminės degtinės gaminimo fabrikėlį.

REKLAMA

Pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, Nemenčinės miškų urėdijoje, Pabradės girininkijoje, miško masyve, gruodžio 4 d., apie 14.00 val. aptiko aparatą naminei degtinei gaminti ir prie jo besidarbuojančius Pabradės seniūnijos gyventojus V. J., gim. 1990 m., ir A. V., gim. 1988 m. Gamybos procesas buvo pačiame įkarštyje, iš aparato jau buvo ištekėją apie 3 litrus bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, o aparato katile buvo apie 100 litrų į raugą panašaus skysčio. Dar 200 litrų panašaus skysčio buvo šalia aparato metalinėje talpoje.

REKLAMA
REKLAMA

Aparatas ir skystis paimti ir saugomi Švenčionių rajono PK.

Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. (neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų