REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rekordiškai šiltą pirmąjį rusėjo dešimtadienį keis vėsesni orai. Plačiau apie juos – sinoptikas Naglis Šulija.

Rekordiškai šiltą pirmąjį rusėjo dešimtadienį keis vėsesni orai. Plačiau apie juos – sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Šiandien iki vėlyvo ryto vietomis lijo, daug kur buvo debesuota, bet pajūryje giedrijosi.

„Šį vakarą debesys išplauks tolyn į rytus ir pragiedruliai išplis visur. Žinoma nelis, bet vietomis gali suboluoti rūkas. Ramūs, sausi ir saulėti orai bus ir dieną. Lietui tiesiog nebus iš kur imtis.

Vakar bent 14-oje meteorologijos stočių buvo viršytas rugsėjo 13-osios šilumos rekordas. Tačiau šiandien orai jau gerokai vėsesni“, – sako sinoptikas.

Žemiausia temperatūra artimiausią naktį bus apie 7 – 9, prie jūros maždaug 13 laipsnių šilumos, dieną šils iki 17 – 19 laipsnių, kur nors vos daugiau.

„Atvėso. Artimiausią parą dangus bus giedras, todėl naktis bus žvaigždėta, o diena – saulėta, žinoma nelis, bet naktį kai kur žada suboluoti rūkas“, – nurodo N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA

Žemiausia temperatūra naktį bus apie 7 – 9, prie jūros 13 laipsnių, dieną oras šils iki 17 – 19 laipsnių, kai kur gali ir vos daugiau.

Šeštadienį irgi vyraus arba giedri, arba labai menkai debesuoti orai, lietaus iš giedro dangaus nebus. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 6 – 8, prie jūros maždaug 13 laipsnių, įdienojus bus iki 19 – 21 laipsnio šilumos.

REKLAMA

Sekmadienio naktis irgi menkai debesuota, bet dieną debesų daugės, kur nors gali truputį palyti. Naktį atvės iki 9 – 11, prie jūros kai kur bus apie 15, dieną oras šils iki 21 – 23, šalies vakaruose 18 – 20 laipsnių šilumos.

„Šiluma pasitraukė. Geroji žinia – vyraus giedri ir dienomis saulėti orai“, – teigia sinoptikas.

Orai Europoje

Orus didžiojoje žemyno dalyje rytoj lems viena aukšto slėgio sritis, kelios žemesnio slėgio sritys telksis apie ją.

REKLAMA
REKLAMA

Giedra ir saulėta rytoj bus centrinėje žemyno dalyje. Įvairaus dydžio bei storio debesys telksis apie ją.

Patys šilčiausi orai rytoj bus Europos pietuose bei vakaruose, einant tolyn į šiaurę jie bus vis gaivesni, nurodo N. Šulija.

Romoje rytoj sausa, saulėta ir 29 šilumos, Barselonoje apniukę, lietinga ir šils iki 25 laipsnių. Paryžiuje šviesūs orai ir 26 laipsniai, Londone irgi daug saulės, čia oras šils iki 24 šilumos. Berlyne irgi šviesūs orai, nelis ir šils iki 23 laipsnių, Varšuvoje sausa, saulėta ir šils iki 20.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų