Žinių radijas

 

Su politine partija „Lietuvos sąrašas" vietą Vilniaus taryboje laimėjęs Naglis Puteikis „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija teigė liksiąs Seimo nariu. N. Puteikis užsimena apie ketinimus burti visuomenininkus kitąmet vyksiantiems Seimo rinkimams:

„Aš džiaugiuosi, kad mūsų „apipelijusios“ partijos po rinkimų turės dabar mąstyti, ką daryti. Akivaizdu, kad didmiesčiuose didžiosios partijos turi rimtų konkurentų – visuomeninius rinkėjų komitetus su ryškiomis asmenybėmis. Prieš trejus metus susikūrusi nauja partija „Lietuvos sąrašas“ prieš rinkimus mane pasikvietė. Norėjosi ir rinkimams Vilniuje suteikti tam tikrą alternatyvą. Galvojau apie visuomeninio komiteto steigimą, bet „Lietuvos sąrašas“ pasiūlė suvienyti jėgas. Ir tai davė labai neblogą rezultatą – iškovojome 4 vietas sostinės taryboje. Tarp kandidatų į merus aš buvau penktas. Antra vertus, 4 vietos iš 51 realiai nesuteikia reikšmingų svertų, kurie padėtų įgyvendinti savo programą. Aš neslėpiau nuo rinkėjų, kad jeigu nepavyks įgauti didesnės įtakos sostinės taryboje, liksiu Seime. Seimo nario galimybės gerokai didesnės. Po pusantrų metų prasidės Seimo rinkimų kampanija. Todėl jau reikia galvoti apie analogišką visuomeninį komitetą, galbūt, su tuo pačiu „Lietuvos sąrašu“,– kalbėjo N. Puteikis.


Rašyti komentarą...
D
DEJA
2015-03-06 20:41:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puteikis tik vienas, o doras politikas reikalingas ir savivaldybėje ( ir ne tik Vilniaus) ir seime , taigi nepersiplėš . Kai turėsime tokių daugiau - tada ir purkštausime
Atsakyti
-2

S
Senis
2015-03-06 19:43:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vėl tos pačios dainelės. Kada bus priimtas įstatymas draudžiantis rinkėjų išrinktą pvz, į Seima, kelti save kandidatu į kitą rinkėjų renkamą vietą, pvz. Savivaldybę, kol nesibaigė kadencija. IŠVADA: pagal Puteikį žmonių pasitikėjimas ir patikėjimas jam tam tikrą postą NULIS sveikų - išrinkote ir viso gero.
Atsakyti
-1

A
Asta
2015-03-07 12:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepasakė, kas bus miesto taryboje vietoj jo. Turbūt Liutauras Stoškus?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų