Rašyti komentarą...
Seimo nariams ir kitiems valdininkams reiktu ir privalu vadovautis konstitucija kurioje parasyta-kapitalizmas
N. Puteikis savo dalyvavimu,asmeninėmis savybėmis savivaldybių rinkimuose pagelbėjo"Lietuvos sąrašui." Balsuodamas už asmenį aš palaikiau ir jo kompaniją,apie kurią ir dabar mažai žinau. Esama tvarka ir pasinaudojama,tai nėra įstatymų pažeidimas.
Nepasakė, kas bus miesto taryboje vietoj jo. Turbūt Liutauras Stoškus?
Taip gali pasielgti tik Puteikis. Jis su konservatoriais patekdavo į seimą, po to juos apšmeiždavo. Gerbiami rinkėjai , žiūrėkit ir jus jis apkaltins. Sakys per mažai balsavot , meru netapau. Puteikis yra Gražulis II.
@Konservatorė geriau jau grazulis 2 nei koncervatorius 1 , jus koncervai isvoget viska ka tik galejot , atemet is pencininku , mediku , mokytoju ,policininku pinigus , sutaupet 4,3 miljr euru kuriuos dabar atidavinejat amerikai ir vagiu ukrainai , o dar stebites ,kodel jusu neisrinko , politiskai zlugusi partija
Puteikis tik vienas, o doras politikas reikalingas ir savivaldybėje ( ir ne tik Vilniaus) ir seime , taigi nepersiplėš . Kai turėsime tokių daugiau - tada ir purkštausime
Ir vėl tos pačios dainelės. Kada bus priimtas įstatymas draudžiantis rinkėjų išrinktą pvz, į Seima, kelti save kandidatu į kitą rinkėjų renkamą vietą, pvz. Savivaldybę, kol nesibaigė kadencija. IŠVADA: pagal Puteikį žmonių pasitikėjimas ir patikėjimas jam tam tikrą postą NULIS sveikų - išrinkote ir viso gero.
Iš ties negarbinga. Daugiau nebalsuosim.
Puteiki, tai labai negarbinga. Nuvylei rinkėjus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų