„Balsas.lt“ šaltinių žiniomis, žymus uostamiesčio paveldosaugininkas Naglis Puteikis nusitaikė į Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko postą. Tuo pat metu dalis partijos Klaipėdos skyriaus ir partijos priežiūros komitetas mano, kad jis nesusitvarkė su dabartinėmis pareigomis.

Antradienį į žurnalistų rankas pateko raštas TS-LKD Vykdomajam sekretoriui, frakcijų ir skyrių pirmininkams. Dokumente, kurį neva pasirašo N. Puteikis, teigiama, kad jam trukdoma balotiruotis į partijos pirmininko postą, nors jo kandidatūrą yra iškėlęs partijos Neringos miesto skyriu.

Įstatų ir rinkimų tvarkos reikalavimai esą nevykdomi, kandidatų kėlimo ir agitacijos terminai pažeidžiami, pretendentai neva negali vykdyti kandidatų rinkiminės agitacijos. „Neaišku, kaip tokioje situacijoje galima užtikrinti, kad kandidatai turėtų galimybę vykdyti tokią agitaciją 30 dienų, nes nenumaldomai artėja TS-LKD ataskaitinio-rinkiminio partijos suvažiavimo data,“ – rašoma dokumente.

Pats N. Puteikis kategoriškai atsisako komentuoti dokumento turinį ir jo atsiradimo aplinkybes bei procesus partijos viduje. „Negaliu eiti į viešumą ir kritikuoti kitų partijos narių, nors mano atžvilgiu tai ir daroma bei elgiamasi nesąžiningai,“ – lakoniškai nukirto politikas.Kaltina nesusitvarkant su pareigomis

REKLAMA

Neseniai N. Puteikis, kuris yra TS-LKD Klaipėdos skyriaus pirmininkas, prarado frakcijos miesto taryboje lyderio postą. Jo pavaduotojas ir oponentas Kęstutis Gapšys buvo kur kas kalbesnis. Jis portalui „Balsas.lt“ sakė, jog visi, kas dirba su N. Puteikiu, žino jo prastus organizacinius gebėjimus. „Du metus nevyko frakcijos posėdžiai, apie svarbius balsavimus sužinodavome pavėluotai. Aš galiu atsakyti už savo darbo barą, bet apie kitus nieko nežinau. Belieka ne kurti situaciją, o tik reaguoti į valdžios sprendimus, nes esam opozicinė frakcija. O ką reiškia – reaguoti? Kai sprendimas priimtas, belieka organizuoti mitingą ir aiškinti, kad vykdomas Klaipėdos genocidas,“ – sarkastiškai sakė K. Gapšys.

Jis neigė, kad tarp miesto tarybos narių ir N. Puteikio egzistuoja kokie nors politiniai nesutarimai. Visa problema, esą tik skyriaus pirmininko organizaciniuose gebėjimuose.

Kaip pavyzdį jis nurodė neva N. Puteikio organizacinių klaidų sužlugdytą priešinimąsi  maitinimo vaikų darželiuose kainos kėlimui. „Tai labai svarbus klausimas. Anksčiau tėvams tekdavo dengti tik maisto produktų kaštus. Dabar, pagal miesto valdžios antikrizinį planą, tėvams teks padengti ir vaikų darželių valgyklų darbuotojų atlyginimus. Balsai pasidalino po dvylika ir mero balsas buvo lemiamas. Aš nedalyvavau, nes niekas apie svarbų balsavimą nepranešė,“ – piktinosi politikas.

N. Puteikis ką nors komentuoti atsisakė.

Priežiūros komitetas „skalpuoja“

Kaip jau pranešė žiniasklaida, partijos priežiūros komitetas turi N. Puteikiui pretenzijų. Pasak neoficialių žinių, N. Puteikis yra įsitikinęs, jog jam taikomi dvigubi standartai ir būtent tai provokuoja politiką balotiruotis į partijos pirmininkus.

Nutarta, kad perrinktas Klaipėdos skyriaus pirmininkas Naglis Puteikis neteisėtai iš užimamų pareigų atleido savo pavaduotojus Kęstutį Gabšį, Nerijų Čapą ,Vytautą Pranciškų Mickų ir Marių Usonį.

Konstatuota, esą N. Puteikis, „vykdydamas skyriaus pirmininko pavaduotojų atleidimo procedūrą sąmoningai ignoravo TS-LKD Priežiūros komiteto išaiškinimą dėl rinktų, skirtų, tvirtintų pareigūnų atleidimo iš pareigų anksčiau laiko".

REKLAMA

Pats N. Puteikis nekomentuoja ir šių peripetijų, nes nemano, kad partijos nariams dera viešai aiškintis santykius.


Rašyti komentarą...
G
Go Naglis!
2009-03-24 15:00:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Go!
Atsakyti
0

T
TA
2009-03-24 15:08:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ,kad Kubilius jau prisidirbo aišku ir be p.Puteikio.Galgi jis ir mažiau pasišiukšlintų,kas čia galėtų atsakyti? O kad Puteikis nebijo viešai pareikšti savo nuomonės -šaunu.
Atsakyti
0

P
Piktas
2009-03-24 15:11:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip tik Naglis, taip ir naglas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų