Seimo narės Neringos Venckienės ieškoma jau du mėnesiu, tačiau neturima jokių žinių. Kadangi manoma, jog ji galėjo iškeliauti į JAV arba Vokietiją, abiems šalims išsiųsti teisinės pagalbos prašymai, informuoja „Lietuvos rytas” ir “lrytas.lt”.

Ikiteisminį tyrimą atliekančios Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras Ričardas Bendikas patvirtino, kad kol kas iš užsinio negauta jokios informacijos.

Svarbu pabrėžti, kad Seimo narės ieškoma ne norint suimti, bet siekiant jai įteikti šaukimą atvykti į apklausą Šiauliuose.

N. Venckienei ketinama pareikšti įtarimus pagal šešis Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl nepagarbos teismui, teismo sprendimo nevykdymo, trukdymo antstolei atlikti savo pareigas, pasipriešinimo policijos pareigūnui, nežymaus sveikatos sutrikdymo ir piktnaudžiavimo globėjos pareigomis psichologiškai gniuždant vaiką. Taip pat planuojama jai pareikšti įtarimus teisėjo Jono Furmanavičiaus šmeižto byloje.


Rašyti komentarą...
v
vv44
2013-07-19 12:41:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
spaudi minusa pastato pliusa :)
Atsakyti
-6

n
nina
2013-07-19 14:11:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
man niekados neduoda ramybes Valantinas ir furmanavicius ka zinojo VALANTINAS APIE PEDOFILIJA IR KODEL PALIKO POSTA JUK GABUS ZMOGUS NEPRISIDIRBES juk furmanavicius draugai pazystami ir kodel jis jo negyne
Atsakyti
0

t
taip
2013-07-19 08:50:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip ir maniau - ras paspringusia svendres lapu ant mariu kranto... kitos versijos neimanomos
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų