N. Venckienė atsisako Seimo narės mandato Partijos pirmininke ji gali likti (atnaujinta 09:51)

„Drąsos kelio“ partijos lyderė, buvusi teisėja Neringa Venckienė, balsas.lt žiniomis, ketina atsisakyti Seimo narės mandato.

„Ji (N. Venckienė, - balsas.lt), viena vertus jaučiasi palūžusi ir nebeturi jėgų kautis su gniuždančia sistema, o iš kitos pusės nori parodyti, kad ėjo į šį parlamento vardo nebevertą darinį ne dėl kokių nors neliečiamybių ar ko nors bijodama. Tiesiog normalus politinis darbas tokiomis sąlygomis - neįmanomas“, - portalui sakė vienas iš jos patarėjų. Pati N. Venckienė telefonu pirmadienį neatsiliepia.

Apie savo pasiryžimą atsisakyti parlamentarės įgaliojimų politikė viešai pareikšti turėtų pirmadienį, o antradienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) gaus jos prašymą nutraukti jos, kaip Seimo narės, įgaliojimus nuo 2013 metų balandžio 6 dienos. Kaip portalui balsas.lt sakė VRK vadovas Zenonas Vaigauskas, jei prašymas tikrai bus įregistruotas rytoj, komisija jį svarstytų jau penktadienį – balandžio 5 dieną.

(Atnaujinta 09:51) Partijos „Drąsos kelias“ vienas lyderių Valdas Vasiliauskas nesileido į platesnius komentarus dėl N. Venckienės planų, tačiau tikino nematąs problemų jai ir toliau likti partijos lydere net ir po pasitraukimo iš Seimo. „O Rolandas Paksas (partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, - balsas.lt) yra Seime? Tai kokios problemos. Kalbant apie N. Venckienę, reikia pripažinti, kad išbandymai jai teko dideli“, - sakė jis.

REKLAMA

Jos vietą parlamente užimtų buvęs Seimo narys Saulius Stoma, o šiam atsisakius – mokslininkas Vytautas Daujotis.

Balsas.lt primena, kad balandžio 9 dieną Seimas turi balsuoti dėl neliečiamybės N. Venckienei panakinimo, kuriam jau pritarė parlamento laikinoji komisija. Už tai, kad Seimo narė būtų patraukta baudžiamojon atsakomybėn, suimta ar kitaip suvaržyta jos laisvė, praėjusį ketvirtadienį balsavo 7 komisijos nariai, prieš buvo 5, 1 komisijos narys posėdyje nedalyvavo. Prieš apsispręsdami komisijos nariai peržiūrėjo Generalinės prokuratūros pateiktą nedidelę dalį vaizdo įrašo iš įvykių Garliavoje.

 


Rašyti komentarą...
T
Tiesos remejai
2013-04-02 02:21:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kraupu,norisi rekti ir begti is tokios gyvuliu salies.Tai ne Lietuva,tai nuo siol-Peduva,o dauguma parlamentaru, ypac prakeikti konservatoriai,komunistai ir liberastai-nieksai.Duok Dieve,kad lazda,kuria jus, nieksai ,musate zmogu kovojusi del tiesos, atsisuktu pries jus pacius ir gerai jums visiems ikrestu gedos,sazines ir drasos.Tegu jus korumpuoti parazitai seka VSD,klauso jusu pokalbiu ir te persekioja jus,nes esate bailus ,,triusiai'' to tik ir verti-pedofilu uztarejai.Tik dideleje gaujoje budami jus drasus ir tik tuomet,kai sutartinai vykdote uzsakymus pagal komanda FAS,akli ir kurti balsuotojai.Jums zmones nieko nereiskia,jums nesvarbu ir sutrypta Lietuvos veliava,jums neegzistuoja vaiko ir zmoniu teises ir jus spjaunate i Konstitucija.Tai kas gi jus esate po viso to,kad nesuvokiate, jog uz N.Venckiene balsave zmones,virs 120 000 pilieciu ir jei ne baisi smeizto kompanija per visus ruporus, butu balsave dar daugiau,visi mes esame uz sia narsia ir drasia moteri,todel su tuo reikia skaitytis.Ji sioje nelygioje kovoje yra ne viena,uz jos peciu tukstanciai musu.Mes nieko nepamirsome ir musu atmintis nera ir nebus istrinta.Geda tokiam bailiu,,triusiu'' Seimui !
Atsakyti
-2

g
g
2013-04-01 10:44:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visų pirma, partijos pirmininku yra Jonas Varkala, visų antra, pasitraukus Venskienei jos vietą užimtų profesorius G. Aleknonis. Meluoti irgi reikia mokėti.
Atsakyti
0

j
janina
2013-04-01 19:26:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
SEKME APLANKO TIK TA KAS JOS LAUKDAMAS VEIKIA Zenk pirmyn tu turi sansu daug ka pakeisti jau esi vidui tai nesustok pasitikek savimi tu stipri neleisk jiems tave suzlugdyt TAU DIEVAS DAVE SITA KELIA IR TESK TOLIAU sekmes
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (132)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų