„Jeigu Dalia Grybauskaitė netampa prezidente pirmajame ture, tai, manyčiau, būtų demokratijos siekiančių žmonių pergalė“, - naktį iš sekmadienio į pirmadienį sakė nepriklausomas kandidatas į prezidento postą Naglis Puteikis.

„Mano pasiekti rezultatai yra fantastiški, turint omeny, kad rinkiminė kampanija truko pusantro mėnesio. Spėjome aplankyti keliolika miestelių ir išleidome 45 tūkst. litų. Mums talkino ne daugiau negu 300 savanorių. Per tokią trumpą atkarpą tai yra neįtikėtini rezultatai, - kalbėjo N. Puteikis. – Tuose miesteliuose, kuriuose apsilankėme po rinkimų likau trečias arba antras. Akivaizdu, jei būtume turėję daugiau laiko, būtų atsiradę ir daugiau pinigų, ir daugiau savanorių“.

Svarbiausia, pasak Seimo nario, buvo parodyti žmonėms, kurie nori demokratinės Lietuvos, kad galima pasiekti savo tikslą. „Įrodėme, kad galima pasipriešinti taip vadinamam politiniam elitui – sisteminėms partijoms, partijų „uabams“. Partijų vadovai jas valdo kaip bendroves, pasitelkę pataikūnus. Realiai Lietuvą valdo kelios partijos, po keliolika žmonių. Ši grupė draugų yra sukūrusi rytietiškų pažiūrų nedemokratinę valstybę ir per trumpą laiką išmontavo visus vakarietiškos civilizacijos bruožus“, - kalbėjo N. Puteikis.

REKLAMA

Pasak jo, valdžia panaikino renkamas seniūnijas bei įvedė rytietiško tipo Konstitucinį teismą, kuris leidžia nomenklatūrai užgniaužti bet kokias demokratines iniciatyvas.

„To pasakoje turime korumpuotą valdymą, kuriame prasmenga Europos Sąjungos ir Lietuvos pinigai, žmonės yra nuskurdinami, turtinė nelygybė didėja, skirtumas tarp eilinio policininko ir prezidento yra keliolika kartą. Estijoje yra kitaip. Čia yra atsakymas, kodėl žmonės yra nusivylę. Lietuva, kaip kokia besivystanti Afrikos valstybė: vyras ir žmona dirba, tačiau skursta, jų atlyginimai yra 1250 litų, jie gauna pašalpas. Tai yra neįsivaizduojama Europoje. Mes esame vieninteliai, - dėstė N. Puteikis portalui balsas.lt.

„Šią sistemą sukūrė besikeičiančios kairiosios ir dešiniosios partijos, skirtumo tarp jų nelieka jokio: turtinė nelygybė didėja, progresinių mokesčių nėra, visuomenė nekontroliuoja teisėsaugos“, - piktinosi Seimo narys.


Rašyti komentarą...
S
Suomis
2014-05-12 10:05:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad judėjimas įsibėgėtų reikia laiko. Tam judėjime yra Kuolys, Maldeikienė, o tai jau intelektualai, kurie mato Lietuvoje esančias problemas ir siūlo būdus, kaip jas spręsti. Sėkmės
Atsakyti
0

v
valdas
2014-05-12 10:27:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
DAUGIAU RUNKELIAMS AISKINTI,DUOT SUPRAST TEISYBE,-JUK BERASCIU BUKAPROCIU TAUTA, UZ BUTELI PADARYS BET KA,-NET MUSMIRE ES
Atsakyti
0

s
s
2014-05-12 11:01:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
sėkmės Nagliui - tikėkimės suburs gerą komandą ir gerą jėgą kuri gal pradės judinti Lietuvą nuo konservatorių ir komunistų bei grybauskaitės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų