Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai trečiadienį sulaikė nelegaliai vežamų cigarečių, kurių vertė - beveik 14 tūkst. litų.

Pasak muitininkų, įvairiuose kelio postuose "užderėjo" bešeimininkių cigarečių.

Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė į Lietuvą vykusio Baltarusijos piliečio M. H. vairuojamą automobilį "Mercedes Benz". Atidžiau jį apžiūrėję priekiniuose automobilio posparniuose pareigūnai aptiko specialiai įrengtas ertmes, kuriose buvo paslėpta apie 600 pakelių "Saint George" cigarečių. Jų vertė - apie pusketvirto tūkstančio litų.

Per Lavoriškių kelio postą automobiliu "Volkswagen" iš Baltarusijos į Lietuvą parvykstantys mūsų šalies piliečiai R. S. ir A. A. muitinės pareigūnus patikino, kad neleistinų prekių ir daiktų neturi. Patikrinę automobilį muitinės pareigūnai nieko įtartino nepastebėjo. Užtat įtarimų sukėlė vairuotojo ir keleivės nenatūraliai styrantys viršutiniai drabužiai. Ir iš tiesų, juos apieškoję muitininkai atrado paslėptas cigaretes, kurių vertė - apie pustrečio šimto litų.

Vos po poros valandų per tą patį kelio postą iš kaimyninės valstybės pargrįžtančiam Lietuvos piliečiui V. Š. taip pat nepavyko prasmukti pro muitininkus. Apžiūrėję jo vairuojamą automobilį "Volkswagen Passat" muitinės pareigūnai po automobilio priekine panele bei bagažinės ventiliacijos angose aptiko kontrabandinių cigarečių beveik už 300 litų.

REKLAMA

Lavoriškių kelio poste muitininkų žvilgsnis užkliuvo ir už maršrutinio autobuso Pastovys-Vilnius. Jame muitinės pareigūnai aptiko per 20 pakelių bešeimininkių cigarečių, kurių vertė - daugiau nei 200 litų.

Medininkų kelio poste patikrinę autobusą "Maz", važiuojantį maršrutu Minskas-Vilnius, muitininkai atrado apie 50 niekam nepriklausančių cigarečių pakelių beveik už 300 litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų