Muitininkai cigaretes aptiko greitai, bet jų slėptuves teko ardyti ilgai

Pastarąją parą Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnams įkliuvo du baltarusiai, ne patiems naujausiems savo automobiliams įrengę papildomą – slėptuvės – funkciją. Specialiai įrengtose slaptavietėse vyrai slėpė tūkstančius pakelių nedeklaruotų cigarečių.

11

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Muitininkai cigaretes aptiko greitai, bet jų slėptuves teko ardyti ilgai

Kaip įprasta, iš Baltarusijos į Lietuvą vairuotojai įvažiavo žaliąja muitinės posto juosta, taip veiksmu deklaruodami, kad negabena prekių, už kurias skaičiuojami importo muitai ir mokesčiai arba taikomi draudimai ir apribojimai.

Trečiadienio pavakarę į Medininkų kelio postą pilietis V. K. atvyko „VW Transporter“ automobiliu. Kilus įtarimui, jo automobilis buvo nukreiptas rentgeno kontrolės patikrai. Tikrinimo metu aptiktos ne taip dažnai pasitaikančios specialiai įrengtos slėptuvės variklio apsaugos dvigubame dugne bei degalų bake. Čia, slėpdamas nuo muitinės, pilietis gabeno daugiau kaip tūkstantį pakelių „Minsk“ cigarečių.

Ketvirtadienį paryčiais muitininkams įkliuvo dar vienas specialias slėptuves automobilyje įsirengęs pilietis – jis į Lietuvą atvyko per Raigardo kelio postą automobiliu „Citroen“. Išankstinės informacijos turėję posto inspektoriai automobilį patikrino detaliai ir netruko aptikti slėptuves. Tačiau labai užtruko jų ardymas, tam teko panaudoti ir įvairiausius įrankius. Iš „Citroen“ bagažinės dugno, kėbulo ertmių, slenksčių bei automobilio padangų muitininkai ištraukė daugiau kaip tūkstantį „Queen“, „Minsk“ ir „NZ Gold“ cigarečių pakelių.

Bendra sulaikytų tabako gaminių vertė daugiau kaip 7 tūkst. eurų. Jie ir automobiliai-slėptuvės sulaikyti. Vyrams surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai pagal LR ATPK 210 str. 1 d. (Kontrabanda). Jiems gresia piniginės baudos bei automobilių konfiskavimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų