naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdo Raimondos Kančelkienės (g. 1995 m.) ir jos naujagimio paiešką.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdo Raimondos Kančelkienės (g. 1995 m.) ir jos naujagimio paiešką.

REKLAMA

Moteris su kūdikiu iš namų esančių Kaune, Biržiškų g., išėjo rugsėjo 10 d. apie 00.30 val. ir iki šiol negrįžo.

Kol kas pareigūnai neturi jokios informacijos apie šį mįslingą dingimą. Patikslinta, kad kūdikis yra vos 5 dienų.

Moters požymiai: apie 174 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, rudos spalvos plaukų, dėvėjo baltus sportbačius, juodą palaidinę ir kelnes.

Asmenis, žinančius R. Kančelkienės ir kūdikio buvimo vietą, juos mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK pareigūnus telefonu 8700 60 600 arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

***

VšĮ Krizinio nėštumo centras

Darbo laikas: I-V nuo 9- 17

Kontaktai: Tel. 8 603 57912, el. pastas [email protected]

Nemokama pagalba teikiama gyvai, telefonu, internetu. Priklausomai nuo pagalbos poreikio, pagalbą teikia šie specialistai: psichologai, teisininkai, socialiniai darbuotojai, ginekologai, dulos, žindymo specialistės.

Pagalba galima visoje Lietuvoje.

www.neplanuotasnestumas.lt

Žiurke, tu pati tranas. Gal moterei pogimdyvinė depresija? Nuo hormonų pokyčių pavažiuoja protas. Jei tu ubage gyveni su atsilupėliu, nespręsk apie kitus vyrus.
Vargšė... Būna, kad moterims po gimdymo "pavažiuoja stogas"... Tikėkimės, kad jai ir kūdikiui nieko blogo nenutiko ( ir nenutiks). Turės praeiti kažkiek laiko, kol atsistatys psichika...
Neaisku, kas buvo, bet moteris gal pervargo, ne taip jau lengva su tais naujagimiais, o vyrai, tranai, dazniausiai nemato reikalo padeti moteriai, dar kai kuriems ir mameles pataria “ziuret saves, zmona gi vaiku pasirupins”, o gal pabego nuo sutuoktinio ir pasislepe tiesiog.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų