Mirtini pusbrolio smūgiai Alytuje: moters gyvybė po savaitės užgeso ligoninėje

Teisme išnarpliota giminaitės nužudymo byla. Per išgertuves Alytuje kilęs konfliktas pasibaigė pagal žiauriausią scenarijų.

Pusbrolio Algio Kisieliaus smūgių sulaukusi I. R. krito į lovą ir pati daugiau iš jos nebepakilo. Kad moteriai yra kažkas negerai su sveikata smurtautojas pastebėjo tik kitos dienos rytą.

Ji buvo skubiai išvežta į ligoninę, bet po savaitės dėl patirtos galvos traumos ir kraujo išsiliejimo į smegenis medikams teko konstatuoti nukentėjusiosios mirtį.

Pasiųstas už grotų

Šią bylą iš pradžių išnagrinėjo Kauno apygardos, o po to ir Lietuvos apeliacinis teismas. Abu teismai nusprendė, kad A. Kisieliaus kaltė įrodyta.

Nors pats žudikas teismo proceso metu išsisukinėjo nuo bausmės, už grotų jis pasiųstas 9 metams. Teikdamas apeliaciją A. Kisielius siekė, kad jo veiksmai būtų traktuojami, kaip neatsargus gyvybės atėmimas.

Už tai, anot žudiko, jam galėtų būti paskirta su laisvės atėmimu nesusijusi bausmė. Vis dėlto, Lietuvos apeliacinis teismas tokiems A. Kisieliaus norams išsipildyti neleido.

Nusikaltimas įvykdytas aukos bute. Kilus konfliktui A. Kisielius savo aukai sudavė ne mažiau 4 smūgius ranka į veido ir galvos sritį. Moteris krito ir galva trenkėsi į plokščią kietą pagrindą.

Taip buvo padaryti mirtini sužalojimai. Tiesa, moters gyvybė Kauno klinikose užgeso prabėgus 8 paroms po nusikaltimo.

Be 9 metų įkalinimo bausmės, iš A. Kisieliaus nukentėjusiesiems priteistos nemenkos neturtinės žalos. Moters dukrai ir sūnui teismas priteisė po 20 tūkst. eurų, jos sesei – 15 tūkst. eurų. Žudikas taip pat turės padengti išlaidas advokatams ir Ligonių kasoms (apie 4 tūkst. eurų).

Neigė kaltę

A. Kisielius teisme kaltu neprisipažino. Jis pasakojo, kad 2019 m. spalio 10 d. atvažiavo į svečius savaitgaliui pas savo pusseserę I. R., į jos butą.

REKLAMA

Tos dienos vakare jis su pussesere ir dviem kaimynais gėrė alkoholinius gėrimus. Gėrė degtinę, alų, sidrą. Kitos dienos ryte vėl buvo parduotuvėje, grįžę gėrė toliau.

Apie 22 val. kaimynai išėjo į namus, o A. Kisielius atsigulė miegoti. Tuo metu pusseserė vaikščiojo po butą ir tvarkėsi. Jis nusnaudė, o pabudęs pamatė, kad ji dar tvarkosi.

Kadangi jau buvo naktis – apie 3-4 val., jis išjungė televizorių ir paprašė, kad ji eitų gulti ir išjungtų šviesą. Moteris tada atsisėdo ant lovos, kurioje jis gulėjo.

A. Kisielius esą liepė jai gulti šalia ir miegoti, nes kitos lovos bute nebuvo. Jie apsižodžiavo ir pusseserė jam esą apdraskė dešinės pusės akį.

Kadangi ji nesigulė, o toliau sėdėjo ant lovos, A. Kisielius atsirėmė į lovos turėklą ir sudavė moteriai atbula ranka į galvą. Jis teigė, kad sudavė alkūne ir tą padarė tik kartą.

Po suduoto smūgio moteris esą nugriuvo ant lovos ir užmigo. Ryte nubudus, pamatė, kad pusseserė guli ten, kur ir atsigulė. A. Kisielius pamatė, kad ji nejuda ir nesikelia, nors girdėjo, kaip jis kalbasi su užsukusiais kaimynais. Šie, pamatę sunkios būklės moterį, skubiai iškvietė medikus.

A. Kisielius teisme tvirtino, jog moteriai sudavė tik vieną smūgį alkūne, daugiau jos esą nemušė. Kaip kraujo atsirado kitose jos buto vietose, vyras pasakyti negalėjo.

Kraupus sesers liudijimas

Teisme liudijo nužudytos moters sesuo. Ji apie nusikaltimą sužinojo iš draugės. Moteris išgirdo, kad sesuo komos būsenoje išvežta į Alytaus ligoninę, jog jos būklė sunki ir ji bus vežama į Kauno klinikas, kur bus atlikta operacija.

Kitą dieną ji kartu su vyru nuvažiavo į Kauno klinikas ir sužinojo, kad sesuo jau buvo po galvos operacijos. Sesers būklė buvo labai sunki, gydytojai pasakė, kad jeigu ji atsigaus iš komos, tai liks pasekmės, nes kraujas buvo išsiliejęs po smegenų žieve.

Pati ji buvo prie sesers ir matė, kad viena jos veido pusė po sumušimo buvo net juodos spalvos, veidas stipriai sutinęs. Visą savaitę sesers būklė nepagerėjo, sąmonės ji nebuvo atgavusi. Netrukus medikai pranešė apie moters mirtį.


Rašyti komentarą...
q
qwer
2021-03-07 14:39:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
iki ko nusirito net gimines zudo viens kita
Atsakyti
-3

L
LUKAS
2021-03-07 15:10:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
VISOKIE KISIELIAI KOMPOTAI JU NEREIKIA BAUSTI VISU GRIEZTUMU
Atsakyti
0

L
LUKAS
2021-03-07 15:10:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
VISOKIE KISIELIAI KOMPOTAI JU NEREIKIA BAUSTI VISU GRIEZTUMU
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų