Rašyti komentarą...
NORMALI VALDŽIA NEKIŠTŲ MILIJARDUS PINIGŲ TAI UKRAINAI!!!!! O SKIRTŲ LĖŠŲ SAVO ŽMONIŲ GYDYMUI!!!!!
Išpūstas iki begalybės biurokratinis klanas stabdo. Tai kas, kad gyvybės kainuoja..
Dar čia klausymas? Pažiūrėkit į ministrą, jaunas beprotis ir nebus klausymų....
Vėžys upelyje gyvena, o mus valgo grybelis candida, kuris labai mėgsta saldumynus ir bulvytės. Plačiau straipsnyje Kandidozė. Kaip ją gydyti ištikrųjų? Kas yra candida?
@Senasis žynys. kad ir sveikuoliai suserga ..is kur tie saldumynai ir bulvytes..
Gaila, bet negalima skirti labai brangių vaistų vieno žmogaus gydymui, o šimtus palikti be jokių gydymo paslaugų. Galima būtų racionaliau naudoti lėšas, atsisakant nepasiteisinusių sveikatos biurų. Įvairių draugijų veiklą taip pat turėtų būti savanoriška, o ne finansuojama prisidengiant projektais. Išblaivinimo paslaugos ir neblaivių gydymas privalo būti tik mokamas, nes tik tada daugelis pradės galvoti. Rūkalais prekiaujantys turėtų mokėti žalos sveikatai mokestį ne mažesnį kaip 20 eurų nuo vieneto, nes jų prekė kenkia ne tik vartotojui, bet ir aplinkiniams.
Valstybinė vaustų kontrolės tarnyba užsiima tik ,,popieriukų dėliojimu,, bei vakcinų nuo covid registravimu. Galėtų kokia Janutienė pasidomėti plačiau.
Žinojimas nieko nekeičia
Žinojimas nieko nekeičia
@Žinau Šuo loja o karavanas eina toliau. Lygiai tas pats su Janutienės domėjimusi. Kas iš to kad jinai tauškia visokias nesąmones prisikviestus kažkokius "žinovus". Papasakoja pasakėles, pasišaipo, bet nuo to visiškai niekas nesikeičia. Geriausias pavyzdys Žemaitaičio pasakojimai. Pasišaipydamas leptelėjo vieną sakinį apie VL ir jo aplinkos garbinamą tautą ir susigadino visą tolimesnę karjerą. Tegul meldžiasi kad nepasodintų į belangę. Janutienė savo pasakojimais tik dar labiau kiršina žmones, bet problemos taip ir lieka neišspręstos
ko cia stebetis baudziavos saly vagia kas nori kiek nori jokios atsakomybes ,valdzia sau turi ir algom kelti milijonu ir per visokius susitikimus sau ir savo aplinkai istratinti milijonus tai is kur gali likti vaistam ir kam baudziauninkas lietuvis reikalingas ogi niekam ,nera zmogaus nera problemos.
@jo kaip rusika ..kai pagalvoji ,ten irgi voge kiek galejo ,visi ir kas prieidavo..
Zelenograd, Moskovskaja oblast
Zelenograd, Moskovskaja oblast
Ko čia rašinėja, rusų tai iš vis per visą gyvenimą gydymas nepasiekia, dabar karo metu viskas frontui. O čia dar inksčia.
@Zelenograd, Moskovskaja oblast
TVARTINI,mes juk ES gyvenam, o ne ru, - vis palot traukia? -ar jums ozio myletojams uz tai primoka?
Todel kad maza salis neturi miliardu stoveti eiles priekyje tarp pirmuju, kurie gaus nuo COVID skiepus, ar kita aktualu ir pazangu gydyma, negali i tai is anksto investuoti, ne tos yra apsukos ir ju niekada nebus, taciau atitolina ir neigiamai prisideda dar vietines problemos apie kurias geriau vietiniai ir zino.. korupcija, nemoksiskumas ir t.t. Teoretiskai Lietuva galetu buti kaip maza Sveicarija, bet gi neturi savo lygiaverciu nisu kaip sveicariski bankai, ar laikrodziai ar dar kokie unikalus pelningi dalykai.
@nu nu nu Bet mes turime Maršą, Puidoką, Gražulį ir Kondrotą! Kaip jie gerai jaukia mūsų tikslų siekimą. Čia mes pirmaujame visam pasaulyje!
@Va va Prie ko čia Gražulis ir kiti,svarbiausia yra teisingiausi konservatoriai mūsų ,,šviesulys,,!
@Va va kazko viduriuoji ne i tema prie ko cia grazulis ar politileno maiselis ,cia kalba yra apie sveikata ,koncervu debile.
@nu nu nu Latvija,Estija yra didelės šalys, O Lietuva maža,neblogai žinote geografiją,tikriausiai Afrikos safaruose gyvenate,o pasmus viskas yra po...ui!
@nu nu nu Geriau miljonai inovatyviems vaistams nuo vėžio, nei nx niekam nereikalingos vakcinos nuo covid. Jos ir prieš 2 metus nebuvo reikalingos. Manai jei ne GP ir mokami testai, susiskiepytų 70 proc ?.??
@Eik nx Šita vagių valdžia esanti prie lovio padeda satanistams vykdyti Lietuvos naikinimą.
Šitie šliuzai ištuštino vstybes lovį, vykdo žmonių genocidą. Juos visus reikia teisti.
@nu nu nu Lietuvos valdininkai sugeba sugriauti ir bankus. Kaip tik prileidzia Šimonytės gaują prie lovio - taip griūna viskas. Ne išimtis būtų ir šveicariški bankai - liktų tik pastatai...
Meskit pediką dulkių siurblį lauk, pastatykit, ką nors, kas supranta apie sveikatos apsaugą ir jos problemas Lietuvoje, kas turi savo nuomonę ir nešiknalaižiauja jį pastačiusiems ir reikalai ims taisytis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų