Mirė ilgametis „Respublikos" žurnalistas Julius Girdvainis

 Eidamas 44-uosius ketvirtadienio vakarą, sausio 15 d., netikėtai mirė ilgametis „Respublikos" žurnalistas Julius Girdvainis. Kolegų ir dienraščio draugų jis buvo laikomas „Respublikos" simboliu., praneša „Respublika“

J.Girdvainis nuo 1989 m. rugsėjo 16-osios pradėjo dirbti neetatiniu dienraščio „Respublika" korespondentu, 1990-ųjų sausį tapo jo etatiniu reporteriu. 1991-aisiais rengė reportažus apie sovietų kariškių siautėjimą Vilniaus Spaudos rūmuose, buvo kruvinosios Sausio 13-osios nakties liudininkas. Per įvykius prie Vilniaus televizijos bokšto, Radijo ir televizijos komiteto pastato, Aukščiausiosios Tarybos rūmų rinko informaciją ir „Respublikai", ir „Respublikos" leidėjų iniciatyva išleistam bendram Lietuvos žurnalistų laikraščiui „Laisva Lietuva".

1994 m. lapkritį J.Girdvainis su kolege Brigita Balikiene išleido pirmąjį Lietuvoje „Respublikos" dienraščio savaitgalio skaitinių priedą „Julius/Brigita".

1998-1999 m. dirbo sostinės laikraštyje „Vakarinės naujienos".

1999 m. pavasarį grįžo į „Respubliką". Dirbo specialiuoju korespondentu, rašė politikos, korupcijos, energetikos temomis. 2012 metais su partija „Drąsos kelias" dalyvavo Seimo rinkimuose. Nesėkmė politikoje stipriai paveikė J.Girdvainį, jis viskuo nusivylė. 2013 m. lapkritį jis pasitraukė iš žurnalistikos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų