• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Švietimo ministrė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė gerėjančius abiturientų matematikos valstybinio egzamino rezultatus sieja didesniu Vyriausybės dėmesiu tiksliesiems mokslams.

Švietimo ministrė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė gerėjančius abiturientų matematikos valstybinio egzamino rezultatus sieja didesniu Vyriausybės dėmesiu tiksliesiems mokslams.

REKLAMA

Kaip trečiadienį pranešė Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA), matematikos valstybinį brandos egzaminą šiemet išlaikė 89,5 proc. abiturientų, kai pernai tai padarė 84,6 proc. moksleivių.

„Tai rodo Lietuvos, šitos Vyriausybės pasirinktą kryptį kalbant apie inžinerinius, tiksliuosius mokslus, daugiau dėmesio jiems, pasitelkiant įvairias priemones dėl mokytojų kompetencijos“, – žurnalistams trečiadienį sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

„Ir matematikos stiprinimo planas, „Steam“ laboratorijos ir kiti dalykai, kas, norėčiau tikėti, prisidėjo prie šių rezultatų“, – teigė ministrė.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jos, egzamino užduotys buvo korektiškos ir „neturėtų būti tokie egzaminai, kurie bandytų pričiupti ar išprovokuoti klaidai abiturientus šiuo atžvilgiu“.

REKLAMA

„Vertinu, kad egzaminų užduočių paruošimas buvo korektiškas, viliuosi, kad tai išsilaikys ir ateityje. Ypač kalbant apie šiandien pristatytus egzaminų ruošimo patobulinimus“, – tvirtino R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

NŠA trečiadienį iš viso paskelbė keturių dalykų valstybinių brandos egzaminų rezultatus: lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, istorijos ir chemijos.

Jie parodė, kad lietuvių kalbos ir istorijos egzaminus išlaikė mažiau moksleivių negu pernai, augo dalis išlaikiusiųjų matematikos ir chemijos egzaminus.

REKLAMA
REKLAMA

Likusių egzaminų rezultatai bus paskelbti penktadienį.

Brandos atestatui gauti reikėjo išlaikyti du brandos egzaminus – privalomą lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį arba valstybinį ir dar vieną pasirinkto dalyko brandos egzaminą arba parengti brandos darbą.

Iš viso kandidatai galėjo rinktis ir laikyti ne daugiau kaip septynis brandos egzaminus.

Žiuriu pažistamas veidas taigi čia šita madam kuri iš visų jėgų ginė pedofilą Bartosevičių. Pakartosiu: moterį kuri ginė partijos kolegą pedofilą, Šimonytė paskyrė Švietimo ministre, o prezidentas sutiko ir patvirtino. Ir dabar jau manau visi suprato kaip "žmogus" kaltinamas pedofilija ir kuris dabar turi sėdėti be dantų ir su sulaužitom rankom kalėjime, atsiduria Italijos kurortuose. Už demokratiją !!! Už teisinę valstybę !!! Už konservatorius !!!
Gynė bartoševičių
Gynė bartoševičių
Ši lansbirbių prietelka,sėdėjusi vyrukui ant kelių,che che
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų