Ministras ragina V. Grigaravičių atsistatydinti dėl vaikus suvažinėjusio policininko (dar atnaujinta)

Publikuota 2007.11.08 18:00

Tevelis 2007-11-09 16:17:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiandien kviečiame visus miestus prisijungti prie solidarumo akcijos.
19:00 kiekviename mieste prie Vyriausiojo Policijos Komisariato(VPK) susirinkti ir uždegti žvakutes ir taip pagerbti žuvusiuosius bei jų artimuosius, ir parodyti dėmesį bei užkirsti kelią kitoms panašioms nelaimėms.

Vilniuje renkamės: Vilniaus VPK , Birželio 23-iosios g.

Kaune renkamės: Kauno VPK , Vytauto pr. 91

Klaipėdoje renkamės: Klaipedos VPK Juros 1a.

Mažeikiuose renkamės: Mažeikių VPK, Gamyklos g. 36

Šiauliuose renkamės: Aušros al. 19

Marijampolėje renkamės: Basanavičiaus a. 2

Varėnoje renkamės: M.K. Čiurlionio g. 53

Alytuje renkamės: Jotvingių g. 8

Žmonės nebūkite abejingi tam kas dedasi. Pradėkite spręsti šią problemą kol tai nepasiekė JŪSŲ šeimos.

Gana vien tik rašyti komentarus, apgailestauti ir kaltinti, reikia VEIKTI. IR veikti tuoj pat, su didžiuliu atgarsiu ir daug žmonių. Niekas mumis nesirūpina, pasirūpinkime vienas kitu!
Taip apsaugosite savo šeimas nuo kitų tokių įvykių, jei dabar neužkirsime tam kelio!!

NELIKITE NUOŠALYJE IR ABEJINGI!!!

Negalintys atvykti ar važiuojantys kelyje, solidarizuokimės nuspausdami tiksliai 19 val automobilių signalus ir taip parodydami vienybę.
UŽTENKA ŽMOGŽUDŽIAMS DEMOKRATIJOS !!!!!!!!!!!!!!!   ATSAKYTI
Mindaugas 2007-11-09 15:46:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visi Lietuvos geros valios zmones viesai raginami siandien 19 val. ateiti ir uzdegti zvakute prie artimiausio policijos komisariato ar nuovados ir taip pagerbti zmones, zuvusius del policijos pareigunu tiesiogines ar kitokios kaltes bei visas karo keliuose aukas. Prisijunk ir Tu!
   ATSAKYTI
pašilaičių gyventojai! 2007-11-09 14:53:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Negalintys nueiti prie VPK, su žvakutėmis renkamės 19 val. prie Žemynos stotelės   ATSAKYTI
Skirmantė 2007-11-09 14:49:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas vidaus reikalų ministras... Ministre, ko pas Uspaschiką važiavai, kalbindamas sugrįžti... tu diskreditavai, ką įmanoma disgedituoti. tu subjaurojai savo vardą... O dabar naudojiesi žmonių skausmu...   ATSAKYTI
2007-11-09 13:13:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ŠAAAAAAAAA, GRIDARAVIČIUS ATOSTOGAUJA,TYLOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS   ATSAKYTI
2007-11-09 11:37:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prie ko čia tas Grigaravičius. Lygiai taip pat galima pasiūlyti atsistatydinti ir prezidentui, ir seimui, kuris nesugeba priimti griežtus įstatymus eismo saugumui užtikrinti, ir vidaus reikalų ministrui. Matomai daug kam tas Grigaravičius neparankus, per daug žino, yra nenuperkamas. Ar tiek jau daug turime tokių komisarų, kad galėtume švaistytis, siūlydami atsistatydinti dėl kiekvieno prisigėrusio policininko. Tegul seimas atsistatydina dėl kiekvieno pagauto girto seimo nario. Blogai, kai aukšti valstybės vadovai praranda sveiką nuovoką tokiose situacijose. Aš su mielu noru jus visus paaukočiau dėl vieno Grigaravičiaus.    ATSAKYTI
Petras 2007-11-09 11:34:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visus atstatydinti. Tegu darbo liaudis valdo (Uspaskichas).   ATSAKYTI
Dzukas 2007-11-09 11:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Kiek dar tokiu ivykiu bus". Tai reiskia kad ir toliau girti policininkai automobiliais traiskys vaikus, o po to begs is ivykio vietos. Grigaraviciaus nuomone tai yra norma. Po tokiu pareiskimu manau Grigaravicius turi atsistatydinti, per ilgai uzsisidejo vadovo kedeje.
   ATSAKYTI
Regimantas 2007-11-09 10:41:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Is visos sios uzvirtos koses tikriausia iseitis viena - kiekvienas kaltas tegu gaus ka nusipelne, o R.Sukys kuo greiciau tegu atsistatydina.
Cia paskaitydamas komentarus (bjaurius) galiu suprasti, kad aktyviausi rasytojai yra sedeje zonoje. Is kur parvyko, toks ir leksikonas. Kaip gerbiate policija, tarnybas ir kita, tokias jas ir turime. Deretu ir i savo gyvenimo elgsena pasiziureti: vairavimo buda, istatymu ir taisykliu, bei morales laikymasi. Jei cia nenusikalte - bandykit komentuot. O jei atvirksciai - tai esame tikra idiotu tauta.   ATSAKYTI
Krizas 2007-11-09 10:36:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dar vasarą, iškilus Grigaravičiaus nusižengimams švaistant mokesčių mokėtojų pinigus,jį užstojo,leido toliau vadovauti policijai LR prezidentas Adamkus.Jis paskiria ir atleidžia policijos generalinį komisarą.Taigi,nelabai aiškus valdžios pasidalijimas,kiek įtakoja VRM policijos darbą ,jei jis negali iš darbo atleist jos vadovo...Bet vistik R.Šukys elgiasi teisingai,jei neatstatydins Grigaravičiaus,jis išeis iš darbo.Neaišku,ką šiuo klausimu galvoja prezidentas?   ATSAKYTI
XXL 2007-11-09 10:18:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Grigaravičiau laikykis, tegul Šukys pirmiau atsistatydina... O to jis nepadarys - per silpnas. Mes ginsim Tave kaip gynėm ir nuo Paksiaus...   ATSAKYTI
NEW 2007-11-09 07:08:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar ministras ne per daug nori ? Jei esi ministras-atstatydink. Jei nežinai-ką daryti --- važiuok į Maskvą instrukcijų pas ikanomistą jemelią ( t.y. į Kėdainius). Net ir mano sugyventinė nusijuoktų man į akis, jei pareikalaučiau jos-kad atsistatydintų...   ATSAKYTI
Grigoraviciui nieko nera sventa 2007-11-09 03:07:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Grigoraviciui nieko nera sventa - visiems kaip rakstis sedyneje

Prezidentas Paksius padorus zmogus, uz parama visiems atsidekoja, uz Jurij Borisov net labai nukentejo.

Paksas nemaziau gerbe Kauno Daktaro Henytes parama, viesai leido vaikams su seimomis draugauti, baliavoti. Tuoj sunys uzsipuole loti. Bet tasyk zurnaliugos palojo, palojo ir buvo nustoje.Bet kur tau Grigaravicius isniukstinejo, kad Daktaro berniukai gamino narkotikus net trijuose Pakaunes fabrikeliuose, uzpjiude savo sunis, isdraske, arestavo, vienu zodziu likvidavo.

Kaunieciai suorganizavo ypatingai aukstos kokybes euru gamyba, turejo uzsakyma is Pietu Amerikos valstybes net pusei milijardo euru. Pagamino, tik nespejo supjaustyti.

Ir vel Grigaraviciaus sunys uzpuole, arestavo likvidavo.

Negana to, arestavo Enrika Daktara, Henytes suneli uz tai, kad sis smulkiais paketais greituoju pastu siusdavo padirbtuosius dolerius i JAV. Pasodino.

Grigaravicius neturi jokios pagarbos nei Prezidentui, nei jo seimos mylimiems draugams, nei Prezidento remejams.

Juk kaunieciai butu atspausdine papildomus milijardus doleriu ir visimes butu uzteke, ir musu Prezidentui Paksui, ir premjerui AM Brazauskui ir visai chebrai.

Tasyk AMB su Paksu nepavyko priversti atsistatydinti Grigaraviciu.

Grigaravicius isbeges is Prezidento Paksiaus kabineto tuoj zurnaliugoms isklojo, kad esa ji vercia atsistatydinti uz Pakaunes narkotiku fabtiku likvidavima isvakarese.

AMB nebedriso rasyti teikimo, o Paksius dekreto del nuemimo.

Ministras isleke is posto.

Dabar visi to labai troksta, bet argunentai skysti.

Grigoravicius pareiske, kad neatsistatydins.

Tikriausiai nori sulaukti Pociuno likimo.

Bet ir sekasi Grigoraviciui.

Dar Alytuje ji megino chebra nugnybti.

Bet nepavyko   ATSAKYTI
Deimante-anglija 2007-11-09 02:13:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
man ziauru ir kraupu stebeti kas darosi gimtinej!!!!!!!!!!!Kas jum ten darosi ponai politikai ir visa vyriausybe ar jus bent suvokiat,kad tu vaiku jau nera??????Tevai soke.O jum tik galvoja jusu atsiprasant subines!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tai kaip ten virsininkai turi priziureti ka jo "vaikai" veikia po darbo?Prie ko cia kazko atsistatybinimas?Cia viskas per giliai...:( visus jus ten reikia pakeist!!!!!!!!!!!!!!
Pirma priimkit tokius istatymus kurie galiotu visiems ,o politikam ir Lietuvai Tarnaujantiems dvigubai daugiau(kaip pilieciu ir kaip pvz.polincininkiu)o ten ai as policininkas as galiu daryti viska....arba as politias ir girtas ir apsvaiges vistiek valdzia mano pusej.....??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KA NETIESA??????????????????????????Nezinau kur toliau tokia politika Lietuva nuves Jei pasidometumetumete tai tokiu dalyku kitose salyse nevyksta(o jei vyksta tai vienetiniai atvejei,nes kaltininkai buna protingai ir negailestingai pamokanciai nubausti),o lietuvoje ,tai kasdienybe!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(
Vienu zodziu as esu be zodziu ir tikiuosi,kad vistiek viena diena Lietuva taps man miela ,artima,saugia salimi.Jei as to nesulauksiu gal mano vaikai ,ar anukai,bet kai as pamatau tai kas vyksta savo mazosios dukrytes tikrai ten nevesiu ,nenoriu ,kad kos girtas is kito sluoksnio ja nuskriaustu..
Kodel kitose salyse i mokyklas ir darzelius tevai veda savo vaikucius ?
Kodel tai priimtas griestas istatymas?
Gal todel kad ANGLAS LIGONIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O gal todel ,kad jie myli ir rupinasi savo gerove ir priima ne savanaudiskus ISTATYMUS O SAUKIUS IR PROTINGUS
MOKYKITES IS UK;USA IR KITU NORMALIU SALIU NES IKI TO MUM TOLI ISMOKIM PIRMA MYLETI ,SAUGOTI,O NESKRIAUSTI VIENI KITUS
VISKAS   ATSAKYTI
Milvydas Juškauskas 2007-11-08 23:16:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Adamkus, Matulevičius, Kirkilas, Šukys, Grigaravičius - viens už kitą neikiek negeresni. Visi jie karjeristai aferistai. O ir kiti atseit "politikai". Galų gale "Draugą bėdoje pažinsi". Tai va tokie jie ir draugai - varo vieni ant kitų. O jie tūrėtų mūsų visų naudai vieningai tarnauti.

Taigi ne jautį, aviną, asilą ar ožį tikslinga išvaryti, bet tikslinga juos visus taip įkinkyti, kad visi drauge skubiai išmėžtų jų bendrai eks-tautai (pasuose nebėra) pridirtas priežastis :
- eks-tautą kiršinačias ir įnervinančias;
- lavoningumą specialiai skatinančias dėl kelių biznio ir policijos naudai;
- teisės aktų akivaizdžių absurdų;
- plicijos veiklos ir jų moralės išdarkymų, PD, VP, EPT ir kiti nekriminalinės policijos gaidžiai bent uniformas su mūsų valstybės simboliais užsivilktų.

Jei nežino ką daryti - galiu teiti pirštu parodyti kurioje vietoje netvarka "įsiteisintai" vykdoma. Nei vienas tas karjeristas aferistas ne tik pats pas mane nepasidomėjo kaip dešimtis bylų laimėjau ir ką daryti, bet dar ir jiems parašius, ir net jiems patiems raštu mano pasiūlymams pritarus daug ko tai ir nepadarė.    ATSAKYTI
wanda 2007-11-08 21:44:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokioje amerikos provincijoj tokius policininkus tėvai ir giminės tuoj nulinčiuotų. Pamatysit,kuom viskas baigsis Lietuvoj - Skuodo įsiėdę valdžios žmonės visom išgalėm apgins žmogžudžius, - esą tai tik eismo įvykis, nelaimingas atsitikimas, vaikai gal nevietoj ėjo , mokytojai gal neprižiūrėjo, o šainūs vaikinai gėrė ne darbo metu, o gal ir negėrė. Vargais negalais nuteis kokiems 4-5 metams, pasėdės pareigūnų kalėjime (žinoma, kad ten, ten kur švariau saugiau) pusę laiko ir po 2-3 metų vėl pasirodys Skuode, įsiėdę, sotūs, įžūlūs. O trijų berniukų nebėra, trys berniukai, kurie galėtų studijuoti, vesti, kurti šeimas, auginti savo vaikus, yra nužudyti girtuoklių (dar ir policininkų!).
Vairavimas išgėrus - tai pasikėsinimas nužudyti , o sužalojimas, nužudymas esant girtam - nusikaltimas sunkinančiomis aplinkybėmis (berods, saugant žmonių teises? tokių aplinkybių mūsų teisėtvarkoje lyg ir nebėra), bausmė dviguba!
O politikų pasisvaidymas valdžios kėdėmis - juokų darbas, politikavimas ir tiek. Policija turi imtis policijos darbo, jų mundūrai turi būti idealiai švarūs, o rankos kietos.   ATSAKYTI
Reling 2007-11-08 21:40:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
„BNS paklaustas, ar neatmeta galimybės, kad atsistatydins, Lietuvos policijos vadovas ėmė aiškinti, kad kas būtų, jei dėl kiekvieno tokio įvykio pasitrauktų policijos vadovai.“

Nieko sau! Atrodo taip, kad kiekvieną mėnesį kiekviename Lietuvos rajone policininkai sutraiško visą moksleivių klasę, o čia staiga išlenda kažkoks ministras ir pradeda reikalauti atsistatydinimo.

Priešingai, jei po kiekvino tokio atvejo būtų lėkę ne tik nusikaltėlio, bet ir visų jo viršininkų galvos, tai šiandien Lietuvos valdžios įstaigose dirbtų tik krištolinio tyrumo asmenys.    ATSAKYTI
vilis 2007-11-08 20:26:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Grigaravicius turi atsistadidinti . Nes dauguma policininku eismo taisikliu visai nesilaiko.Kas del to kaltas? Pasekmes tokios betvarkes matosi.Gaila zuvusiu vaiku.   ATSAKYTI
Eta 2007-11-08 20:09:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Grigaravičius nėra kaltas dėl to kas įvyko. Nejaugi jis gali kiekvieną pavaldinį vedžioti už rankos? Atsako asmeniškai tas kas padarė nusikaltimą. Grigaravičius pats geriausias iš visų iki šiol buvusių generalinių komisarų. Ministras taip pat negali būti atsakingas už kito žmogaus išsidirbinėjimus. Kas gali garantuoti kad kokiam nors veikėjui neužeis noras padaryti kokią nors kvailystę?    ATSAKYTI
Ir 2007-11-08 18:02:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
uždrausti važiuoti išgėrus. Bet je Seimas tai toleruoja, tai ir matome pasekmes.   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

TV3 žinios 18:30 val.
DABAR RODOMA
18:30
TV3 žinios 18:30 val.
išsamiausios ir aktualiausios žinios iš Lietuvos ir viso pasaulio kartu su karščiausiomis sporto naujienomis.
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų