Miglota Verygos ateitis – Nausėda išklausė ministrą

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį susitiko su kandidatu į sveikatos apsaugos ministrus Aurelijumi Veryga, tačiau šio ateitis tebelieka neaiški, nes, prezidento patarėjo teigimu, susitikimo metu nekalbėta, ar A. Veryga toliau galėtų eiti savo pareigas.

Susitikimo metu prezidentas G. Nausėda kartu su A. Veryga aptarė situaciją sveikatos apsaugos sektoriuje, pagrindinius iššūkius bei numatomus pokyčius.

„Užbėgant už akių, galiu pasakyti, kad susitikimo tikslas nebuvo spręsti klausimą dėl pritarimo ar nepritarimo ministrui pareigas eiti toliau“, – žurnalistams Prezidentūroje kalbėjo G. Nausėdos patarėjas Simonas Krėpšta.

Jo teigimu, pagrindiniai sveikatos apsaugos sistemos iššūkiai yra susiję su paslaugų teikimo kokybe.

Ateitis neaiški

Pats A. Veryga su prezidentu teigia kalbėjęs apie gydymo įstaigų tinklą, nepavykusius darbus, galimas klaidų priežastis bei vaistų politiką. Laikinasis ministras nesiima spręsti, ar G. Nausėda pritartų, kad jis toliau eitų savo pareigas.

„Tikrai negaliu už prezidentą atsakyti, negaliu imtis nei spėlioti, nei prognozuoti. Turėjau galimybę paaiškinti darbus, kuriuos darėme, o kaip prezidentas tą įvertins, kokį sprendimą priims, jo diskrecija. Galbūt aš to nepavadinčiau kritika, prezidentas uždavė klausimus, kurie viešai pakankamai aštriai aptarinėjami“, – žurnalistams Prezidentūroje kalbėjo A. Veryga.

Premjeras palaiko Verygą

Trečiadienį premjeras Saulius Skvernelis pareiškė manantis, kad A. Veryga ir toliau turėtų eiti sveikatos apsaugos ministro pareigas.

„Aš manau, kad ministras tikrai turi tęsti darbą“, – žurnalistams Vyriausybėje teigė ministras pirmininkas.

Pasak jo, A. Veryga ėmėsi spręsti daug klausimų, kurie iki šiol buvo tabu, pavyzdžiui, vaistų kainų.

„Manau, kad tikrai pakankamai gerai sprendžiamos ir socialinės problemos, kalbant apie gydytojus, slaugytojus“, – tvirtino S. Skvernelis.

REKLAMA

Simpatijos nejaučia

Vyriausybės sudėtis atnaujinama dėl naujos koalicijos sutarus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai, Lietuvos socialdemokratų darbo partijai, partijai „Tvarka ir teisingumas“ ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai bei premjerui Sauliui Skverneliui grąžinus įgaliojimus prezidentui Gitanui Nusėdai.

Portalas tv3.lt kiek anksčiau rašė, kad valstiečių lyderis R. Karbauskis yra minėjęs, kad Vyriausybėje turėtų pasikeisti bent keturi ministrai, o premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas tvirtino, kad valstiečių deleguoti ministrai, kurių ministerijos po naujos koalicijos sutarties pasirašymo liko valstiečiams, turėtų tęsti darbą.


Rašyti komentarą...
D
DINA
2019-07-31 17:36:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
skverneliui protas gal pasimaise nuo kaitros visur sveikatos apsaugoj bardakas baisios eiles pas specialistus irpoliklinikose pas gydytojus zmones negauna efektyviu vaistu patys gydytojai pasibaiseje jo darbu matyt karbauskis pagasdino neleidzia skriausti globotinio
Atsakyti
-13

b
buvęs
2019-07-31 17:58:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
rezidentas: pamenu, kaip išrašinėjau biuletenius girtuokliams, kad niekas netrukdytų gerti
Atsakyti
0

M
Mn
2019-08-01 00:56:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kam reikalingi suaugusiems žmonėms kažkokie ribojimai ir draudimai. Jis įsivaizduoja, kad visi žmonės yra kaip jo pacientai, kuriuos reikia kontroliuoti. Nereikia tokio ministro, kuris reguliuotų gyvenimą normaliems žmonėms.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų