Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ką rašo komentaruose apie tą žmogų. Jei tas tiesa, tai jis turi būti sumaltas į farša kartu su visais savo kiseniniais prokurorais ir isbarstytas varnomis suklesti.
Turbūt turi gana daug kompromato ant politikų ir teisėjų. Jei sestu Mockus ko gero sestu dauguma politikų ir teisėjų. Ar įsivaizduojat koks butu politinis skandalas? Jie visais būdais stengsis kad Mockus nenukentėtų.
Tampo visus už virvučių, kokie dar politikai, prezidentai... Įtakingiausias tai jis, neminint dar maximalisto...
Ar gerbiamas teisingas Dominykas žino apie nekaltumo prezumpcija?
A ką tu įrodysi, gal jų toks ir susitarimas buvo, kad R.K. prisiimtų kaltę, o ir šiaip, turint tiek pinigų ir valdant pusę Lietuvos, jokie teismai nebaisūs...
Na manau jog toje byloje turejo but ir anukas juk jis nese kurlianskiui savo programa derint o tpiu pasto savininke susirasinejo su masiuliu kaip reikia veikt tai kur sie asabos nelieciamieji kad cia tik virsuneles tai sakneliu nematyt o kaip zinia korupcija turi but israuta su saknim korumpuotiems seime ne vieta nes tokie ir atidave viska privatiems
Šiaip tai Mockus ir buvo pagrindinis.
Tai vat ,reiškiasi teismai pagal užsakymą!
Mockus su Georgij Dekanizde buvo partneriai viešbučių versle, šalia sukinėjosi Vytautas Vainikonis...
Reiketu Mocku garbaniu taip pat i cypia.
Dabar užsienio kapitalo įmonės varys investuoti į Lietuvą!!! Nes žinos, kad visus galima pašerti doleriais ir už eurus nusipirkti!!!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų