Kiekvienais metais įvairios žiniasklaidos priemonės renka metų geriausius. Balsas.lt taip pat nusprendė išrinkti savo nominantus: skandalus, metų poras, netektis, įvykius ir laimėjimus. Tik jūs, Balsas.lt skaitytojai, galėsite išrinkti labiausiai nusipelniusius ir nuvylusius. Kasdien pristatysime po vieną nominaciją ir prašysime jūsų atiduoti savo balsą.

1. Karina Krysko. Pirmus nėštumo mėnesius atlikėja vengė komentuoti ir atvirai pasakoti apie nėštumą, o visos kalbos buvo patvirtintos tik tada, kai pradėjo ryškėti moters pilvukas. Kartu su savo mylimuoju, Sauliumi Skambinu pramogų šou verslo atstovė kūdikio susilaukė įsimintiną dieną: 2011-11 11.

Karina Krysko (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus) (nuotr. Balsas.lt)Karina Krysko (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus) (nuotr. Balsas.lt)

2. Natalija Bunkė. Buvusios grupės „YVA“ narės nėštumą drąsiai galima vadinti detektyvu. Pramogų šou verslo ir žiniasklaidos atstovai svarstė, kur kada ir kaip atlikėja pagimdys. Galiausiai visus pasiekė žinia, kad dainininkė sūpuoja berniuką, vardu Kristupas. O dabar moteris ne tik atlieka mamos pareigas, bet ir pradėjo solinę karjerą.

REKLAMA

Natalija Bunkė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Natalija Bunkė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

3. Edita Užaitė. Kurį laiką aktorė vengė kalbėti apie santykius su jos vaikų tėvu ir mylimuoju, režisieriumi Linu Ryškumi. Tačiau visas kalbas išsklaidė dukrelės gimimas. Tiesa, net ir laukdamasi pirmagimio aktorė tęsė darbą, filmavosi „Dar pažiūrėsim“ laidose.

Spektaklio „Žirklės“ premjera (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)Spektaklio „Žirklės“ premjera (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

4. Aistė Smilgevičiūtė. Dainininkė ne kartą minėjo, kad vaikai yra jos džiaugsmas. Dėl tos priežasties moteris šiais metais susilaukė trečios atžalos. Grupės „Skylė“ vokalistė tikino, kad vaikų šurmulys ir rūpesčiai jai nesukelia problemų. Moteris džiaugiasi ypač šeimynišku sutuoktiniu ir tvirtina, kad nejaučia rūpesčių naštos.

Aistė Smilgevičiūtė, Rokas Radzevičius ir grupė „Skylė“ kartu su vyrų vokaline grupe pristato naują albumą „BroliaiAistė Smilgevičiūtė, Rokas Radzevičius ir grupė „Skylė“ kartu su vyrų vokaline grupe pristato naują albumą „Broliai"(nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus) (nuotr. Balsas.lt)

Taip pat skaitykite:

Metų garsenybių skandalas

Metų garsenybių skyrybos

Metų slaptos vestuvės

Netikėtas metų išgarsėjimas


Rašyti komentarą...
k
kaunas
2011-12-13 09:31:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
iki kokių absurdų priėjom - garsiausios mamos nominacija. Visiškas absurdas
Atsakyti
0

k
kns
2011-12-13 09:47:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
mano mama :)
Atsakyti
0

l
letavio
2011-12-13 11:12:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visų laikų garsiausia ir žinomiausia mama Marija,iš Nazareto.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų