Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai praėjusį savaitgalį pasienyje su Baltarusija, Lavoriškių ir Medininkų kelio postuose, sulaikė kontrabanda gabenamų cigarečių už 50,1 tūkst. litų.

Pasak Muitinės departamento pranešimo, į Lavoriškių kelio postą iš Baltarusijos atvyko Latvijos piliečio S. G. vairuojamas mikroautobusas "Mercedes Benz". Vairuotojas žodžiu deklaravo, kad gabena 25 maišus medžio pjuvenų granulių. Patikrinus mikroautobusą rasta įrengta slėptuvė, kurioje, slepiant nuo muitinės kontrolės, buvo gabenamos cigaretės.

Sulaikyta 4,9 tūkst. pakelių cigarečių "Premjer" ir 450 pakelių cigarečių "Winston". Visų sulaikytų rūkalų vertė - 33,3 tūkst. litų. Sulaikytos prekės ir mikroautobusas perduoti Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriaus pareigūnams, kurie atlieka tolesnį įvykio tyrimą.

Kitame - Medininkų kelio poste patikrinus 34-erių metų Lietuvos pilietės J. S. vairuojamą lengvąjį automobilį "Mercedes Benz", nustatyta, kad po automobilio dugnu yra įrengta pertvara-slėptuvė dvigubu dugnu, kurioje buvo paslėptos cigaretės. Iš slėptuvės pareigūnai ištraukė 2,7 tūkst. pakelių "Saint George" cigarečių.

Pažeidėjai surašytas administracinės teisės pažeidimų protokolas. Jai gresia bauda nuo 10 tūkst. litų iki 20 tūkst. litų su kontrabandos daiktų, taip pat gabenimo ir kitų priemonių, skirtų kontrabandos daiktams per Lietuvos valstybės sieną gabenti arba jiems slėpti, konfiskavimu.


Rašyti komentarą...
A
Atas
2009-12-14 12:10:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galvoju kaip ivertina kontrabandos verte.

Ar uz tokia suma buvo nupirkta Baltarusijoje?
Ar uz tokia suma manoma kad bus realizuota Lietuvoje?
Ar tokia yra lietuvoje parduotuvese parduodamu cigareciu kaina?
Atsakyti
0

a
agne
2009-12-14 12:16:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
vis dar klesti kontrabanda
Atsakyti
0

a
agne
2009-12-14 12:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kiek dar daug nesugavom kontrabandininkų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų