Mėginimas reketuoti pačią prezidentę jaunam vyrui atsirūgo

Į Panevėžio apygardos teismą iš gretimo Anykščių rajono atvykęs tarnybinis policijos ekipažas priverstas dirbti tarsi viešuoju miesto transportu.

Čia policijos įgaliotinis lyg koks autobuso vairuotojas iki teismo pavėžėjo šį prezidentę reketuoti sugalvojusį anykštėną.

Į bylos nagrinėjimą atvežtas 23-ejų metų Troškūnų kaimo gyventojas į specialiųjų tarnybų akiratį pakliuvo prieš beveik metus. Kai iš Justino Survilos telefono į prezidentūros kanceliariją atskriejo du grasinantys elektroniniai laiškai. Juose anykštėnas iš šalies prezidentės Dalios Grybauskaitės pareikalavo 5 milijonų eurų. Kad būtų įtikinamiau, reketininkas nurodė, jog mokyklose sprogdins bombas.

Per teismo posėdį grasintojas teisinosi pinigų reikalavęs, nes jų neva staiga prireikė sau ir dukros išlaikymui. Į teisėjo klausimą, kodėl nenori eiti dirbti - tik gūžčiojo pečiais. Teisme paaiškėjo, kad net iš darbo biržos išmestas jaunas vyras iš viso turi dvi dukras, abi nuo skirtingų motinų ir jau atimtos už jų girtavimą.

Dabar košės prisivirusiam sprogdintojui už didelės vertės turto prievartavimą gresia kalėjimas nuo 3-ejų iki 10-ies metų.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų